Úvod Tlačová správa Xiaomi WAPka opäť zlacnela: Umyť auto si môžeš kdekoľvek, stačí toto príslušenstvo!

Xiaomi WAPka opäť zlacnela: Umyť auto si môžeš kdekoľvek, stačí toto príslušenstvo!

Xiaomi výrazne rozšíril svoje portfólio. Nájdete v ňom napríklad aj WAPku.

2
vysokotlaky cistic

Xiaomi svoje portfólio poriadne rozširuje. Po telefónoch, tabletoch, notebookoch či inteligentných svetlách pripravuje aj príslušenstvo, ktoré využijete aj v iných aspektoch svojho života. Tak napríklad, k dispozícii má vysokotlakový čistič Xiaomi JIMMY JW31.

Xiaomi JIMMY JW31 – vysokotlakový čistič

Cena: 129,99 € | Kupón: waEZNCFT | Dostupnosť:

Jar je tu a leto je za rohom, čo je perfektný čas vytiahnuť von auto a poriadne sa mu povenovať. Vyupratovať ho zvonku aj zvnútra dá poriadne zabrať, s čím vám môže pomôcť zaujímavý produkt od Xiaomi.

Volá sa Xiaomi JIMMY JW31 a tak ako sme už naznačili, ide o vysokotlakový čistič, ktorý môžete napojiť na akýkoľvek zdroj vody – kľudne aj vedro plné vody či rieku.

Vnútri čističa sa nachádza filter, ktorý zabráni prekĺznutiu nečistôt, ktoré by mohli poškodiť karosériu, resp. lak vozidla. Súčasťou čističa je aj niekoľko režimov. Medzi tie využívanejšie patrí napríklad režim Eco Energynižším tlakom. Využíva sa napríklad pre umývanie čelného okna alebo kľudne aj na umytie zablateného psíka.

Vnútri Xiaomi JIMMY JW31 sa nachádza 5 batérií, každá s kapacitou 2 500 mAh. Ponúknuť by mali dosť času na umytie dvoch áut. Keď sa čistič nakoniec vybije, opäť ho nabijete priloženou 21 W rýchlonabíjačkou. Z 0 % na 100 % sa nabije za 2,5 hodiny.

Pre zníženie ceny nezabudnite použiť zľavový kód waEZNCFT. Zariadenie vám bude doručené priamo z nemeckého skladu, čo znamená, že nebudete doplácať DPH ani žiadne ďalšie poplatky.

Tronsmart Element Force 40 W

Cena: 39,99 € | Kupón: H8EA66ib

Spoločnosť Tronsmart rozšírila ponuku prenosných reproduktorov o čerstvý prírastok, ktorý kľudne môže v predajných číslach prekonať svojho predchodcu, Element Mega. Vlastná technológia SoundPulse bude opäť zaisťovať maximálny výkon a budúci majitelia určite ocenia kompaktné rozmery. K tomu všetkému môže byť váš za veľmi priaznivú cenu.

Prenosný reproduktor Element Force meria 204 x 64 x 80 mm a váži 780 gramov. Vyššiu váhu má na starosti 6 600 mAh batéria, ktorá zaručuje výdrž 15 hodín pri počúvaní hudby pri strednej hlasitosti. Jej nabitie trvá približne 3 hodiny.

O samotný hudobný zážitok sa starajú dva stereo reproduktory s celkovým výkonom 40 Wattov. Spárovanie prebieha štandardne cez Bluetooth 4.2 alebo dokonca pomocou NFC.

Reproduktor ponúka zvýšenú odolnosť vďaka certifikácii IPX7, ktorá zaručuje odolnosť voči vode až do hĺbky 1,5 metra po dobu 30 minút. Samozrejme nechýba ani vstup pre microSD kartu, AUX či slúchadlá. Reproduktory Tronsmart sú známe aj tým, že ponúkajú funkciu True Wireless Stereo, ktorá vám umožní spárovať dva Tronsmart reproduktory pre vytvorenie 3D zvuku.

Reproduktor je momentálne dostupný na webe Geekmaxi, kde ho môžete mať za 39,99 € (z pôvodných 49,99 €. Stačí pritom použiť náš kupón, H8EA66ib, ktorý cenu zníži o 10 €. Reproduktor je navyše odosielaný priamo z EÚ skladu, takže vám príde rýchlo a bez nutnosti doplácania dane.

Tento článok vznikol v spolupráci s obchodom GeekMaxi.