Úvod Zariadenia Zháňaš dobrú pamäťovú micro SD kartu? Máme zľavu na 64 GB kúsok

Zháňaš dobrú pamäťovú micro SD kartu? Máme zľavu na 64 GB kúsok

5
Netac

MicroSD karta s dostatočnou kapacitou sa hodí vždy. Ľahko pomocou nej rozšírite internú pamäť smartfónu, presuniete obsah medzi dvoma zariadeniami alebo ňou vybavíte akčnú kameru, kde budú uchované všetky dovolenkové zábery.

Za veľmi slušnú cenu sa dá získať micro SDXC karta Netac Pro s vysokou rýchlosťou zápisu a kapacitou 64 GB. Pamäťová karta pracuje so štandardom UHS-1 U3 a dokáže zapisovať dáta rýchlosťou 40 MB za sekundu. Čítanie je promptnejšie, prebieha rýchlosťou až 98 MB za sekundu.

Podobne rýchlych kariet je na trhu neúrekom. Výhodou je skôr zvýšená odolnosť. Karta znesie teplotu 70 stupňov Celzia, čo je obzvlášť dôležité v aktuálnom letnom období. Problémy nebude robiť ani magnetické pole či ionizujúce žiarenie.

microSD karta
Cafago

Karta odolá aj nízkym teplotám, nielen opačnému spektru. Neublížia jej nárazy a dokonca ani vlhkosť, ktorú deklaruje štandard IPX7. Túto pamäťovú kartu predáva online shop Cafago za asi 30 EUR bez zľavy.

Ak pri objednávke zadáte zľavový kód s textom JUC59, cena razom klesne na 13,74 EUR.

Druhý kód so zľavou, ktorý sme obdržali, patrí veľmi lacným hodinkám značky Lenovo, ktoré obsahujú základné inteligentné funkcie. Hodinky sú mechanické, majú jednoduchý, no elegantný vzhľad a telo z ušľachtilej ocele, ktoré odolá vode na hranici 5 ATM. Ciferník prekrýva zafírové sklo.

Hodinky vyzerajú ako akýkoľvek iný ukazovateľ času. Vidieť ale nie je elektroniku, ktorá sa ukrýva vnútri. Napriek mechanickému klasickému vzhľadu hodinky odmerajú počet krokov a fyzickú aktivitu pri rôznych športoch.

hodinky
Cafago

Dokonca nechýba inteligentný budík, sledovanie spánku a vibrovanie, ktoré vás upozorní na prichádzajúci hovor, správy a ďalšie náležitosti. Hodinky Lenovo spojíte so smartfónom vďaka aplikácii. Senzorová výbava v hodinkách konzumuje minimum energie na rozdiel od takého displeja či GPS.

Batéria (CR2032) v hodinkách vydrží na jedno použitie pol roka, a to pri skutočne intenzívnom používaní. Pri bežnom používaní môže akumulátor vydržať až jeden rok. Cena? So zľavovým kódom JUC59 iba 17,79 EUR. Obe zľavy sú platné až do 15. júla.