V dnešnom piatkovom výbere zaujímavých aplikácií a hier vám dávame do pozornosti aplikáciu, ktorá vás naučí nenávidenú fyziku, pekné pozadia na uzamykaciu obrazovku, tabuľku pre Euro 2016, mulitmediálnu appku plnú krátkych hudobných videí a letgo. Nástroj, vďaka ktorému môžete okamžite kupovať a predávať použité veci.

Herný segment tentokrát zastupujú akčné hry so strategickým nádychom, ale aj smršť logických puzzle hier pre potrápenie šedej kôry mozgovej.

PhyWiz

phywiz

Neviem ako vy, ale ja osobne som fyziku v škole neznášal. Ak by vtedy existovala pomôcka akou je appka PhyWiz, bolo by po problémoch. PhyWiz vás prevedie krok po kroku riešeniami všetkých podstatných otázok fyziky, vo viac ako 30-tich témach.

Lock Screen Wallpaper

wallpapers

Táto aplikácia na rozdiel od iných jej podobných, mení pozadia len na uzamykacej obrazovke smartfónu. Na uzamykacej obrazovke sa nachádza len minimum informácií a prvkov a pekné tapety tam tak skvele vyniknú.

letgo

letgo-app

Zábavný a jedinečný spôsob, ako nakupovať a predávať použité veci zákazníkom vo vašom okolí. Získajte peniaze za veci, ktoré už nepotrebujete. Zverejnite vašu ponuku na predaj za menej ako 30 sekúnd. Všetko bezplatne a jednoducho.

Tabuľka pre Euro 2016

euro2016

Futbalové Euro 2016 sa blíži a pokiaľ patríte medzi futbalových fanúšikov, táto aplikácia by vám nemala chýbať. Nájdete v nej rozpis zápasov, pozície tímov, kalendár a vlastne všetko o tomto športovom sviatku.

musical.li


Aplikácia s poriadnym video faktorom závislosti. Ide o komunitu, v ktorej môžete zdieľať, sledovať a objavovať veľmi krátke videá zhotovené jej užívateľmi. Videá môžete vylepšiť rôznymi filtrami alebo ich zrýchliť či spomaliť. Buďte kreatívni.

Seven Guardians

seven

Akčné strategické dobrodružstvo. Riaďte mocné aliancie a doveďte ich k víťazstvu proti horde nemŕtvych. Čaká na vás sedem hrdinov s rôznymi vlastnosťami a charakteristikami.

War Tortoise


Obrovskému náporu nepriateľských síl zabránite len jedným spôsobom. Automatickou tankovou vežou vybavenou ťažkou muníciou. V hre nebudete len bezhlavo páliť do nepriateľov ale budete musieť tiež budovať obranu, alebo zhromažďovať rôzne zdroje potrebné pre boj.

metaBall


Rýchlosť, dobré reflexy a trpezlivosť. To sú vlastnosti, ktoré budete pri tejto rozhodne zaujímavej hre potrebovať. Ovládajte loptu a presúvajte sa po dlaždiciach tak, aby ste dosiahli cieľ. Pozor, niektoré dlaždice sa budú prepadávať, iné otáčať a ďalšie prekážať. Pozrite si príťažlivý trailer.

That Level Again 3

thatlevel

Extrémne pozitívne hodnotená hra. Grafika v štýle pokresleného papiera, množstvo logických hlavolamov a netradičných riešení. Sledujte indície, používajte mozog a hlavne sa zabávajte.

What’s inside the box?


Čo je v krabici? Ak aj vy horíte zvedavosťou, nainštalujte si tento logický hlavolam. V krabici budete nachádzaj jednu úlohu za druhou, a postupne budú ťažšie a ťažšie. Sami uvidíte, ako ďaleko sa dostanete.

Používate aplikáciu alebo hru, ktorá podľa vás stojí za to a mali by o nej vedieť ostatní? Pošlite nám tip na piatkovaporcia@gmail.com!