aplikácií

V dnešnej obvyklej dávke aplikácií a hier sme si pre vás pripravili tip na appku, ktorá vám automaticky vypne zvonenie na smartfóne vtedy, keď to najviac potrebujete. Ďalej vo výbere nechýba nový komunikačný nástroj, niečo pre kontrolu spotreby vozidla, upozornenie na hovory a SMS, či filter pre úpravu jasu displeja.

Hráči určite ocenia prepracovanú real-time stratégiu, v ktorej potečie bojová krv, prehliadnuť nemôžete návykovú skákačku, old school vesmírnu strieľačku alebo adventúru s originálnou atmosférou. Na záver môžete vyskúšať klasický hlavolam v podobe osemsmerovky.

Polite

silent

Poznáte to, keď vám smartfón zazvoní v tej najnevhodnejšej chvíli? Kino, pracovná porada alebo hodina v škole. Táto aplikácia vám pomôže prispôsobiť si zvonenie na základe naplánovaných udalostí v kalendári. Ak máte napríklad v pondelok od 10:00 do 11:00 stretnutie, aktivuje sa tichý režim automaticky.

MailTime

MailTime

WhatsApp alebo Facebook Messenger sa pre serióznu komunikáciu príliš nehodí a zložité e-mailové aplikácie sú zase niekedy zbytočné. MailTime je ničo medzi tým. Posielajte správy, fotografie alebo dokumenty v rámci e-mailu no v štýle chatovacích bublín.

Flash on Call

Call-flash

Jednoduchá aplikácia, ktorá upozorní na zmeškané hovory alebo SMS správy blikaním LED svetla, ktoré za normálnych okolností slúži ako blesk fotoaparátu. Takto vám neujde žiadna interakcia.

Spotreba.sk


Aplikácia Spotreba.sk je určená pre všetkých, ktorí chcú mať pod kontrolou evidenciu nákladov spojených s vozidlom, kontrolu priemernej spotreby, evidenciu tankovaní a uskutočnených jázd.
Stačí sa zaregistrovať, zaevidovať Vaše vozidlo (vozidlá) a evidovať si tankovania, jazdy a všetky náklady spojené s vozidlom.

Night Owl

Night-Owl

Pri nočnom pozeraní do smartfónu nie je ani ten najnižší jas displeja často dostatočný. Prostredníctvom tejto aplikácie ho dokážete znížiť ešte viac, ako dovoľujú predvolené nastavenia smartfónu. Samozrejmosťou je filter modrého svetla a pri AMOLED displejoch dokonca ušetríte batériu.

Total War Battles: KINGDOM

Mobilná verzia známej PC hry. Čaká na vás epický súboj v reálnom čase o rozsiahle územia. Vybudovať budete musieť základňu, vyškoliť armádu a samozrejme vymyslieť tú najvhodnejšiu stratégiu boja. Tá je pre víťazstvo veľmi dôležitá.

Beat Jumper

Pekne návyková skákačka. Dostante sa vo veži čo najvyššie, zbierajte zlaté mince a hlavne prekonávajte skóre svojich priateľov.

AstroSucker

Nevieme ako vy, ale hry tohto štýlu sme na starých mobiloch zbožňovali. Do rúk dostanete najmodernejšie vybavenú vesmírnu loď a odolávať budete musieť invázii mimozemšťanov. Občas vám pomôže funkcia spomalenia času, vďaka ktorej efektívne vykántrite všetko pred vami.

The Silent Age

Atmosférická adventúra, v ktorej budete cestovať v čase medzi 70. rokmi a blízkou budúcnosťou. Príbeh vás bude držať v napätí aj vďaka pohlcujúcemu soundtracku a rôznym hádankám, ktoré dajú zabrať vašim zmyslom.

Osemsmerovka

Klasický hlavolam v modernom prevedení pre dotykové displeje. Princíp hry určite poznáte a v hre nechýba aj podpora pre slovenský jazyk. Pozrite si sprievodné video.

Používate aplikáciu alebo hru, ktorá podľa vás stojí za to a mali by o nej vedieť ostatní? Pošlite nám tip na piatkovaporcia@gmail.com!