Úvod CES 2016 Samsung Gear S2 vstupuje do roku 2016 s novou luxusnou kolekciou

Samsung Gear S2 vstupuje do roku 2016 s novou luxusnou kolekciou

Tlačová správa

0

Spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd., líder v kategórii nositeľných zariadení, predstavila nové edície inteligentných hodiniek Gear S2 classic. Prvý model sa vyznačuje luxusným povrchom z 18-karátového ružového zlata, druhý žiari platinou. Ich nositelia tak môžu vyjadriť svoj štýl jedinečným spôsobom a pritom si vychutnať rozšírené funkcie týchto zariadení.

„V roku 2015 sme určili nový štandard v kategórii nositeľných zariadení našimi hodinkami Gear S2. Prelomili sme bariéry a predstavili najpokročilejšie produkty svojej doby,“ povedala Younghee Lee, výkonná viceprezidentka globálneho marketingu divízie Mobile Communications Business spoločnosti Samsung Electronics a dodala: „Rok 2016 bude v znamení ďalšieho pokroku a plnenia prianí a potrieb našich zákazníkov.“

GS2_1
Od úspešného uvedenia Gear S2 Samsung otvorene spolupracuje so svojimi partnermi na neustálom zlepšovaní a rozširovaní ich funkcií. Užívatelia si pochvaľujú dizajn „skutočných hodiniek“ a obľúbili si aplikácie špeciálne upravené pre Gear S2 ako sú CNN a Bloomberg. Nasledovali ich ďalšie, napríklad eBay, ESPN, Uber a Voxer, pričom vývoj neustále pokračuje.

Nové modely Gear S2 classic disponujú NFC technológiou a umožňujú platby prostredníctvom aplikácie Samsung Pay, ktorú budú môcť využívať najskôr zákazníci v Spojených štátoch.

Aby bolo možné si hodinky čo najviac prispôsobiť osobnému vkusu, ponúkne Samsung rozšírený rad remienkov a ciferníkov. Samsung spolupracuje so špičkovými návrhármi na návrhu prémiových remienkov k hodinkám Gear S2 (napr. Colombo), a predstavil aj vtipné a hravé ciferníky. Na nich sa objavujú napríklad postavičky z amerického komiksu Peanuts a umelecké kresby od Keitha Haringa, Jean-Michaela Basquiat, Jeremyville a Burtona Morrisa.

GS2_2

Nové Gear S2 classic budú v predaji od februára na vybraných trhoch vo variantoch: luneta z ružového zlata so slonovinovým koženým remienkom a v kombinácii platinovej lunety a čierneho koženého remienku.

Viac informácií nájdete na: news.samsung.com/global/samsung-gear-s2-greets-the-new-year-with-bright-new-collection či tu: www.samsungmobilepress.com.