aplikácií

V dnešnej piatkovej porcii Android aplikácií a hier s poradovým číslom 171 nájdete tipy na rýchly a jednoduchý bezdrôtový prenos súborov, WiFi nástroj, ktorý ušetrí časť energie alebo skvelú appku pre úpravu fotografií.

V novinkách pribudol aj veľmi štíhly launcher, vizuálne veľmi pekne spracovaná fitness aplikácia a samozrejme nechýbajú aj hry. V nich nájdete niečo pre fanúšikov benzínu, návykovú arkádu alebo aj prepracovanú real-time stratégiu.

 

WiFi File Transfer

wifi

Aplikácia WiFi File Transfer vám umožní prenášať súbory zo smartfónu alebo tabletu do počítača, bez potreby použitia káblov alebo externých médií. Stačí, ak sú zariadenia pripojené v jednej sieti.

WiFi File TransfersmarterDroid Nástroje ZdarmaStiahnuť
WiFi File Transfer ProsmarterDroid Nástroje 1,16 USDStiahnuť

WiFi Saver

wifi_saver

Ušetrite drahocennú energiu vďaka inteligentnej správe WiFi pripojení. Môžete napríklad zakázať alebo povoliť WiFi konektivitu v určitom čase a pri slabom alebo nestabilnom pripojení sa WiFi sieť pre zmenu odpojí. Funkcií je ale ďaleko viac.

SKRWT

skrwt

Aplikácia pre high-end fotografovanie. Nájdete v nej množstvo nedeštruktívnych úprav, korekcií alebo filtrov, aby ste zo svojich fotografií vyťažili maximum. Aplikácia si v roku 2014 odniesla ocenenie za najlepší produkt v iOS App Store.

SKRWTmjagielski Fotografia 1,52 USDStiahnuť

LeDo Launcher

ledo

Vždy sa potešíme, keď sa v obchode Google Play objaví nová launcher aplikácia. Táto sa prezentuje extrémnou rýchlosťou, hladkým chodom a inteligentným usporiadaním aplikácií. Zaberá len 5,5 MB, čiže zaujať môže aj majiteľov starších a menej výkonných zariadení.

LeDo Launcher - Smart, SimpleX Launcher Team Prispôsobenie ZdarmaStiahnuť

Movesum

movesum

Jednoznačne najkrajšia aplikácia, ktorá vás bude motivovať k pohybu. Nástroj využíva dáta z aplikácie Google Fit a skvele vám ukáže, aké jedlá alebo nápoje ste svojim cvičením či pohybom spálili.

Movesum — Steps by LifesumLifesum Zdravie a fitnes ZdarmaStiahnuť

PipSpin

PipSpin je akčný hlavolam, ktorý dá zabrať ako vašim reflexom, tak palcom rúk. Pravidlá sú pritom jednoduché. Budete musieť manévrovať smerom doľava alebo doprava tak, aby nedošlo k zrážke.

PipSpinMatthew Burton Arkády ZdarmaStiahnuť

The Incorruptibles

Nadupaná strategická hra v reálnom čase. The Incorruptibles kombinuje formu intenzívnych akčných bitiek s robustným budovateľským systémom. Samozrejmosťou sú epickí hrdinovia.

The IncorruptiblesBonusXP, Inc. Strategické ZdarmaStiahnuť

Nitro Dash

Veľmi návyková retro arkádová závodná hra. Jazdite s autom tak, aby ste sa vyhli prekážkam, zbierali drahocenné mince a zároveň si strážili úroveň paliva. Hra doslova láka k prekonávaniu najvyššieho skóre.

Nitro DashIKCstudio Preteky ZdarmaStiahnuť

NFS Most Wanted

Legendárnu klasiku Need for Speed sme tu už samozrejme mali. Jej veľmi podarený starší diel Most Wanted je ale aktuálne k dispozícii iba za 0,10 € a bolo by hriechom si takúto hru nekúpiť. Samozrejme pokiaľ aspoň trochu inklinujete k závodným hrám.

Need for Speed™ Most WantedELECTRONIC ARTS Preteky 6,45 USDStiahnuť

Bilionaire

Veľmi obľúbený budovateľský žáner hier zastupuje aj tento titul. Vašou úlohou bude zbohatnúť čo najrýchlejšie stavaním nových budov, obchodných periférií či biznis centier.

Billionaire Capitalist TycoonAlegrium Strategické ZdarmaStiahnuť

Používate aplikáciu alebo hru, ktorá podľa vás stojí za to a mali by o nej vedieť ostatní? Pošlite nám tip na piatkovaporcia@gmail.com!

 • NTN Labs

  Nabudúce by sme si mohli urobit zoznam hier co podporuju local co-op…

  • Milan

   Tak tam je jednička Badland a v poslednom čase drtíme i Drive ahead! .. ale tiež by ma zaujímali i ďalšie tituly..

 • Čo sa týka wifi file transfer app, používam radšej túto: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mbapp.ftpserver&hl=sk

  bez akýchkoľvek obmedzení podporuje pripojenie cez FTP protokol – takže podporuje aj programy ako TotalCMD/WinSCP/FileZilla.