Na MWC 2015 uvidíme aj Sony Xperia M4 Aqua: Vode-odolnosť a Android...

Na MWC 2015 uvidíme aj Sony Xperia M4 Aqua: Vode-odolnosť a Android 5.0

6
Sony Xperia M2 Aqua

Jedna zo spoľahlivejších web stránok prezradila pomerne zaujímavú správu. Do rodinky smartfónov Xperia by mal už o pár dní vraj pribudnúť ďalší člen. Zákazníkom ponúkne nadštandardnú odolnosť aj nový operačný systém.

Informoval web xperiablog.net.

Mid-range zariadenie ponesie názov Xperia M4 Aqua. Áno, vyzerá to tak, že tohtoročná generácia preskočí číslo 3, nakoľko minuloročná niesla označenie s M2. Výrobca chce tak zrejme predstavovať všetky triedy pod jednotným znakom.

Vo výbave nájdeme i zvýšenú vode-odolnosť, ktorá by mala zabezpečiť nepoškodenú funkcionalitu smartfón aj pri 30 minútach pod vodou, a to až v hĺbke jeden meter.

Na operačnom systéme Android 5.0 Lollipop by pritom mali bežať obe Android zariadenia.

Hlavnú  vlajkovú lod, Xperia Z4, však uvidíme až v letných mesiacoch. Čo je u tohto japonské výrobcu tradičné načasovanie oficiálneho predstavenia.

 • Delux

  Chcel by som sa spýtať aj Redakcie Či ste sa nezaregistrovali nejakú novinku o približnom dátume aktualizácie 5ky na Z3. Ďakujem.

  • Delux

   Posledné čo som zaregistroval…

   • Pajoneer

    Sleduj http://www.ptcrb.com , v sekcii Certified products si vyhľadáš kódové označenie zariadenia a tam sa zobrazujú aktuálne certifikované updaty pre zvolený model

    • Delux

     Diki za tip

  • JaroB

   Android 5 bude predstavená na MWC na budúci týždeň spolu s novými zariadeniami …Presne tak ako neaktualizovali Z2 na 4.4.4 pokiaľ nepredstavili Z3 lebo update obsahoval všetko zo Z3…Takže najprv tu bude Tablet a M4 a potom vypustia 5 do sveta …
   Ja ju nechcem /zatiaľ/ ani vidieť ale možno Sony dizajnéri ma prekvapia a nejak ten plochý trápny material disajn prekusnem …

   • Delux

    Myslím že určite prekvapia nemôžu si dovoliť zlyhanie