Úvod Konkurencia Apple HUMOR: 6 dôvodov, prečo je iPhone lepší, než Androidy

HUMOR: 6 dôvodov, prečo je iPhone lepší, než Androidy

45

Začína nový rok a väčšina z nás sa pomaly ale isto spamätáva zo silvestrovskej zábavy a realita si začína vyberať svoju krutú daň. Stratené mobily, rozbité displeje, zvyšky vybuchnutej petardy v diere od jacku… je čas vymeniť svojho miláčika. Ale ktorý smartfón si kúpiť? Veď ich je tak veľa! No, iPhone je len jeden. Tu je šesť dôvodov „bežného“ majiteľa iPhonu, ktorý vás presvedčí, prečo si ho kúpiť, alebo ako na nový rok tak po celý rok, tak sa poďme zabaviť.

download (1)

1. Práve som si jeden kúpil...
1. Práve som si jeden kúpil…

Navyše, musel som stáť v rade tri hodiny a bolo mi veľmi zima. Momentálne teda hľadám akékoľvek dôvody, ktoré by ospravedlnili moju voľbu.

undefined
2. Bol neskutočne drahý…

Minul som naň 800 eur, a tak si doslova nemôžem dovoliť pochybovať o svojej investícii.

undefined
3. Všetci moji priatelia ho majú…

Vďaka iPhonu môžem kedykoľvek veľmi jednoducho začať konverzáciu s mojimi priateľmi o tom, akí chytrí sme, keďže sme si kúpili iPhony. Na priateľstvo predsa nemôžem nalepiť cenovku.

undefined
4. Okrem Jeremyho…

On má jeden z tých čínskych Samsung Galaxy telefónov a hovorí, že je úžasný. Ale Jeremy bol vždy tak trochu mimo, takže to nikoho nezaujíma.

undefined
5. Nespravil som si žiadny prieskum…

Na trhu je nepreberné množstvo smartfónov, ale ja som sa neobťažoval spraviť si menší prieskum a nájsť tak mobil, ktorý by mi najlepšie pasoval. Miesto toho som za seba nechal myslieť Apple a spoľahol som sa na obrovskú komunitu ľudí, ktorí tak urobili predo mnou a väčšinou neľutujú.

6. Spravil som si vlastný názor na vec. Nezáleží na tom, aký malý a nedôležitý to bol problém. Aj tak ma naplnil radosťou a pýchou a môj iPhone vo vrecku mi bude navždy pripomínať tento úspech…

A ešte, iPhony majú OVEĽA viac aplikácií.

Zdroj: CH