Úvod Aplikácie Piatková porcia Android aplikácií 105.

Piatková porcia Android aplikácií 105.

0

Aj keď upršaný ale predsa piatok vám opäť prináša desať tipov na zaujímavé aplikácie a hry.

Z aplikácií môžete vyskúšať appku pre 3D fotografovanie, rýchleho mailového klienta, analyzátor farieb, originálny hudobný prehrávač, niečo na úpravu fotiek a veľmi bezpečného správcu hesiel.

Hry zastupujú dva letecké tituly v podobe Red Bull Air Race a HELI HELL, nechýba niečo akčné a taktiež jednoduchá oddychovka.

 

123D Catch

Zachyťte pomocou fotoaparátu ľudí, objekty a veci vo vašom okolí ako pôsobivé 3D objekty. Interaktívne 3D modely môžete zdieľať s priateľmi, rodinou a podobne.

 

Boxer

Boxer je rýchla a intuitívna e-mail aplikácia, ktorá sa prispôsobí spôsobu vašej práce. Boxer podporuje Gmail, Exchange, Outlook, Yahoo, Hotmail, iCloud, AOL, Office 365, IMAP a POP3 účtov.

 

SwatchMatic

androidportal(116)

Pracujete alebo sa radi hráte s grafikou? Farby sú v tomto prípade dôležité a ak vás zaujala farba nejakého konkrétneho predmetu, zanalyzovať ju môžete vďaka tejto aplikácii. Stačí namieriť fotoaparát a aplikácia vám prezradí, o akú farbu ide aj s jej atribútmi pre použitie. Všetky informácie si môžete uložiť alebo zdieľať.

 

XenoAmp

androidportal(117)

Zatiaľ Beta verzia zaujímavého hudobného prehrávača, no veľmi použiteľná. Množstvo funkcií, originálne užívateľské prostredie, ekvalizér, rôzne zvukové profily, široká podpora formátov…určite stojí za vyskúšanie.

 

Lithic

Lithic je nástroj na úpravu fotografií, ktorý sa však odlišuje od ostatných z tejto kategórie. Vaše fotografie premení do temného „noir“ štýlu a vytvárať môžete akési mini romány či komixy s umeleckým nádychom Van Gogha či Franka Millera.

 

Dashlane Password Manager

dashlane_header_contentfullwidth

Ochráňte svoje prihlasovacie mená a heslá, e-maily, adresy, platobné karty, poznámky a ďalšie dôležité informácie vďaka tejto aplikácii a jej šifrovaniu na úrovni štandardu AES-256. Budete naozaj v bezpečí.

 

HELI HELL

Svet je na pokraji vojny a situácia je kritická. Ovládnite oblohu s vašim vrtuľníkom a zostrelte každého nepriateľa, ktorý sa vám objaví na radare.

 

Red Bull Air Race

Na oblohe zostaneme aj pri tejto hre a konkrétne vás čakajú nadupané adrenalínové závody známej série Red Bull Air Race. Navštívite všemožné destinácie sveta a zalietate si na najrýchlejších závodných lietadlách.

 

Twin Runners

Jednoduchá oddychovka, v ktorej sa budete musieť vyhýbať prekážkam v podobe blokov. Ľavá strana obrazovky umožní skákanie, práva podliezanie. Náročnosť stúpa spolu s rýchlosťou.

 

Skull Legends

V tejto hre vás čaká rozsiahly boj proti kostlivcom, pričom hra kombinuje prvky tower defense žánru s typickou strielačkou. Ak bude naozaj dusno, pomôcť si môžete vylepšeniami v podobe in-app nákupov.