Úvod Smartphony Aktualizácie V rýchlosti: Galaxy S3 dostane aktualizáciu budúci mesiac, Galaxy Note II v...

V rýchlosti: Galaxy S3 dostane aktualizáciu budúci mesiac, Galaxy Note II v decembri

7
Samsung Galaxy Note 2 - 3 100 mAh

Len pred chvíľou sme Vás informovali o tom, že aktuálna vlajková loď kórejského výrobcu, Samsung Galaxy S4 začala dostávať aktualizáciu na Android 4.3. V tejto správe boli však zahrnuté aj informácie o ďalších dvoch high-end smartfónoch, ktoré budú aktualizované už v najbližšej dobe.

Po ukončení aktualizácie Galaxy S4 sa snaha Samsungu presunie na milióny majiteľov Galaxy S3, ktorý taktiež dostane poriadnu nádielku Android 4.3 Jelly Bean s podobnými, ak nie rovnakými zmenami. Samotná aktualizácia by mala prebehnúť už v novembri, no o presnejšom dátume sa zatiaľ nevie.

Druhým spomenutým zariadením je samozrejme Samsung Galaxy Note II, high-end phablet z druhej polovice minulého roka. Ten by mal aktualizáciu na Android 4.3 dostať v decembri. Neskoršia aktualizácia má byť spôsobená väčším počtom funkcií z Android 4.3 a nového TouchWiz, ktoré sa týkajú S Pen. Galaxy Note II má dostať funkcionalitu S Pen z Galaxy Note 3.

Každopádne, ak vlastníte Galaxy S3, Galaxy S4, alebo Galaxy Note II, aktualizácia na novšiu verziu Androida už nie je ďaleko.

Zdroj: SamMobile