Úvod Operátori Ponuka ako sa patrí: 50 GB dát, nekonečné hovory a SMS a...

Ponuka ako sa patrí: 50 GB dát, nekonečné hovory a SMS a cena menej ako 3 €!

Videli ste niekde lepšiu ponuku?

21

Slováci často nakupujú aj mimo Slovenska. V okolitých krajinách sú často neporovnateľne lepšie ceny. Je preto škoda, že nie je možné v zahraničí si napríklad nakúpiť mobilné dáta. Sme si istí, že by v prípade ak by to takto fungovalo, do Poľska zavítal nejeden z nás.

Tamojší operátor Lycamobile totiž spustil doslova šialene atraktívnu Black Friday akciu, informoval server Mobilmania. Ako veľmi atraktívna je? Čo tak 50 GB dát s neobmedzenými volaniami a SMS správami za 10 zlotých, čo je približne 2,79 €. Lycamobile je virtuálnym operátorom pôsobiacim na mnohých trhoch. Stretnete ho napríklad vo Veľkej Británii, Poľsku, Rakúsku či v Nemecku.

Ak sa vám táto cena príliš vysoká, siahnuť by ste mohli po programe „S,“ ktorý ponúka 35 GB dát a neobmedzené SMSky aj volania za 2,29 €. Najdrahším variantom je program „L,“ ktorý je identický, akurát získate viac dát. Konkrétne 60 GB. Stojí 4,35 €.

Ide síce „len“ o Black Friday ponuku platiacu len pre nových zákazníkov na 3 mesiace, no aj po jej skončení ostanú záujemcovia veľmi spokojní. Za 5,58 € mesačne získate namiesto 50 GB stále slušných 35 GB dát s taktiež neombedzenými jednotkami pre volanie a posielanie SMS správ.

Na Slovensku sa tiež nájdu výhodné ponuky programov s vysokými balíkmi dát, no až takto výhodné zatiaľ nie sú. Možno raz, priatelia. Možno raz.