Úvod Zariadenia Hráčsky Xiaomi Black Shark je dostupný skladom v oboch verziách. Takáto je...

Hráčsky Xiaomi Black Shark je dostupný skladom v oboch verziách. Takáto je cena!

0
Xiaomi Black Shark
Xiaomi Black Shark

V polovici tohto mesiaca čínske Xiaomi predstavilo výnimočný a výkonný smartfón, ktorý je špeciálne určený hráčom mobilných hier. Netradičný dizajn a konštrukcia je prispôsobená zameraniu.

Xiaomi Black Shark sa chváli jedinečným vodným chladením, ktoré príde vhod pri maximálnom vyťažení čipsetu Snapdragon 845 s najvyšším taktom 2,8 GHz. Asistuje mu grafika Adreno 630 a 6 GB, poprípade až 8 GB operačnej pamäte.

Zážitok z hrania umocní zvuk šíriaci sa zo stereo reproduktorov, ako aj citlivý displej s 5,99-palcovou uhlopriečkou a rozlíšením 2160 × 1080 bodov (18:9). Hranie hier je náročné na spotrebu energie a preto sa v útrobách nachádza pomerne veľká 4000 mAh batéria s rýchlym nabíjaním cez USB C.

Xiaomi Black Shark
Vodné chladenie v útrobách zariadenia

Aj keď je Xiaomi Black Shark hráčsky smartfón, osvedčiť sa musí aj pri bežnom užívaní. Nechýba tak duálny fotoaparát s rozlíšením 20 Mpx + 12 Mpx, ktorý sa pýši svetelnosťou f/1.75 a režimom pre zhotovenie vkusných portrétov. Prednú stranu dotvára 20 Mpx selfie kamera so svetelnosťou f/2.2.

Oficiálna čínska cena, ktorá bola známa hneď po predstavení, vyzerala veľmi príťažlivo. Je vždy ale o niečo nižšia ako tá európska, no napriek tomu je stále dobrá. Obzvlášť, ak môžete pár eur ešte ušetriť.

Xiaomi Black Shark
Xiaomi Black Shark

O čerstvej skladovej dostupnosti smartfónu Xiaomi Black Shark informuje online shop Geekbuying, ktorý ponúka obe pamäťové verzie. kombináciu 6 GB RAM so 64 GB ROM a najvyšší typ s 8 GB RAM a 128 GB úložiskom. Základný model Geekbuying predáva za 524 EUR a väčšie pamäte stoja približne 598 EUR.

Predajca ale uvoľní 50 kusov smartfónu z každej verzie so zníženou cenou. Verzia s 8 GB RAM a 128 GB úložiskom môže byť vaša za 577,69 EUR. Nižšiu cenu vygeneruje kód s textom BLACKSHARK8GB, ktorý zadáte pri objednávke. Požiť sa dá iba 50 krát, čiže rýchlejší vyhrávajú.

BLACKSHARK6GB zníži cenu základnej verzie na 512,50 EUR. Podmienky použitia sú rovnaké a priamo k zariadeniam vás dopravia odkazy nižšie.

>Prejsť na Xiaomi Black Shark – 8/128 GB<

>Prejsť na Xiaomi Black Shark – 6/64 GB<