Úvod Zariadenia „MacBook“ za dobrý peniaz? Tento notebook stojí len 338 € a ponúka poriadnu...

„MacBook“ za dobrý peniaz? Tento notebook stojí len 338 € a ponúka poriadnu výbavu!

0

Kúpiť si notebook je poriadna investícia, hlavne ak si študent alebo len začínaš zarábať. Treba ale uznať, že výdavok to je aj pre tých, ktorí už majú stabilnú prácu. Predsa len, odtrhnúť 400 €, 500 € alebo 600 € od úst rodiny nie je sranda.

Aj preto mnohí obracajú svoju pozornosť na alternatívnych výrobcov, ktorý podobný výkon, ako drahé modely ponúkajú za podstatne prijateľnejší peniaz. Jednou z takých spoločností je CHUWI, ktorá je medzi ľuďmi čoraz populárnejšia.

Ich novinka s názvom CHUWI Lapbook Air za 338,47 € prináša dosť výkonu na základné činnosti, ako napríklad kancelársku prácu, sledovanie videí alebo na prípravu prezentácií, ktoré tak všetci (ne)milujeme.

V notebooku od CHUWI nájdeš rýchly 128 GB M.2 SSD disk

Do výbavy notebooku od CHUWI môžeš zaradiť štvorjadrový procesor Intel Celeron N3450 s jadrami o takte 1.1 GHz (max Turbo 2.2 GHz), grafický čip Intel HD Graphics 500, 8 GB DDR3 pamäte RAM či 128 GBM.2 SSD disk. Zaujalo ťa to? Aj nás! Nižšie nájdeš odkaz, z ktorého si notebook môžeš kúpiť. Ako už pri obchode GearBest býva zvykom, nedoplácaš žiadne DPH. Preprava stojí niečo vyše 7 €.