Úvod Zariadenia TomTop spustil mega výpredaj: Fidget spinner, TV box a ďalšie vychytávky za...

TomTop spustil mega výpredaj: Fidget spinner, TV box a ďalšie vychytávky za mrazivo nízke ceny

1
gadget
Špiónske hodinky? Žiadny problém

Kompaktné technologické zariadenia, ktoré nestoja veľa, sú obľúbeným artiklom v mnohých e-shopoch, nielen v tých čínskych. Tie čínske však vedia posadiť cenu poriadne nízko.

V ponuke internetového predajcu TomTop sa to rôznymi gadgetmi doslova hemží. Nájdete v nej akčné kamery, power banky, drony, inteligentné hodinky, TV Boxy… Takmer všetko, čo sa dá spojiť so smartfónom a nejakým spôsobom využívať.

Nižšie nájdete niekoľko technologických kúskov, ku ktorým sme obdržali zľavové kódy. Pôvodnú cenovku si tak viete znížiť zadaním konkrétneho kódu pri objednávke.

Pole pre vloženie zľavového kódu nájdete v košíku

V popise nájdete výšku zľavy ako aj platnosť kódu. Vo väčšine prípadov je jeho platnosť dlhšia.

Quadrokoptéra TECHBOY TB-802 je unikátna spôsobom ovládania. Jej let budete riadiť pomocou špeciálneho ovládača, ktorému stačí na vyhodnotenie rozkazov pohyb jednej dlane. Pre lepšiu predstavu poslúži ukážkové video z rozbaľovania a samotného letu aj s ovládaním.

© tomtop.com

Dron je veľmi kompaktný (155 x 155 x 35 mm), ľahký (35 gramov) a lacný. Nabijete ho za 30 minút a vo vzduchu vás bude zabávať asi osem minút. Potom ho musíte znovu nabiť.

Dron TECHBOY TB-802 stojí 22,07 €. Po zadaní kódu AJTECHBOY cena klesne na 18,39 €. Pozor, zľavový kód bude možné použiť iba do 30. júna 2017.

Z obyčajného televízora alebo monitora si môžete urobiť multimediálne centrum vďaka dvom TV boxom. Oba bežia pod operačným systémom Android vo verzii 6.0 Marshmallow.

Jeden z nich je vybavený lepšie a je drahší, druhý model je skromnejší. Zľavové kódy máme k obom. Model H96pro+ si poradí s vysokým rozlíšením, výrobca ho vybavil 3 GB operačnou pamäťou, 32 GB úložiskom alebo výkonnejšou grafikou Mali-T820MP.

© tomtop.com

Pôvodnú cenu 69,91 € si môžete znížiť na 63,47 € zadaním zľavového kódu AJH96PRO, ktorý platí do konca júna.

Model V88 Plus Smart si musí vystačiť s 2 GB RAM a 8 GB rozšíriteľným úložiskom. Aj v tomto TV boxe nájdete obchod Play a všetky vymoženosti operačného systému Android. Pôvodnú cenu približne 30 eur zníži zľavový kód AJV88P na 26,67 €. Kód je platný iba do 25. mája.

© tomtop.com

Z dielne obľúbeného Xiaomi je k dispozícii power banka novej generácie pre rok 2017 s 10 000 mAh kapacitou a cenou 16,55 €, ktorú získate pomocou kódu AJMIPB2. Ak hľadáte väčšiu kapacitu, kliknite na biele prevedenie power banky, ktorá má až 20 000 mAh kapacitu. Tá je však logicky drahšia.

© tomtop.com

Okrem power banky môžete siahnuť po VR náhlavnej súprave Xiaomi VR PLAY 2, ktorá funguje tak, ako napríklad Gear VR od Samsungu. Pre svoj chod potrebuje vložený akýkoľvek smartfón s uhlopriečkou displeja od 4,7 do 5,5 palca. Bleskový predaj je obmedzený na 100 kusov a týka sa ho cena 19,96 €.

© tomtop.com

Zaujímavo vyzerajú na prvý pohľad obyčajné analógové hodinky. V ciferníku sa však ukrýva 1080p kamera a IR senzory pre lepšie snímanie v zlých svetelných podmienkach. Hodinkami tak môžete natáčať videá len obyčajným nenápadným nasmerovaním zápästia.

© tomtop.com

Na jedno nabitie zvládnu 1,5 hod. nepretržitého záznamu, ktorý sa uloží do 8 GB pamäte. Cena hodiniek podliezla 20-eurovú hranicu vďaka kódu AJCAWH6, ktorý platí do konca júna.

Aj vás pochytila aktuálna spinner mánia? Žiadny problém. Mechanickú zábavku pre neposedných si viete zadovážiť už za asi jedno euro a v rôznych farbách. Pri nasledujúcich odkazoch stačí použiť kód AJFSP, ktorý expiruje až na konci júna.

spinner
© tomtop.com

Pokiaľ vás bežný tvar spinnerov nezaujal, navštívte >tento odkaz<, v ktorom nájdete desiatky spinnerov v netradičných dizajnových prevedeniach.