Páčia sa vám nové štvorcokruhové ikonky z TouchWizu na Galaxy S7 a...

Páčia sa vám nové štvorcokruhové ikonky z TouchWizu na Galaxy S7 a S7 edge?

8
Samsung Galaxy S6 vľavo a Samsung Galaxy S7 vpravo

Aktualizácia TouchWizu vždy prinesie niečo nové. Zmena sa väčšinou dotkne tej či onej sekcie, z ikoniek spraví štvorce, potom zas kruhy. Najnovší počin Samsung sa obrátil na základný tvar ikoniek aplikácií, ktoré môžete vidieť hneď po odomknutí displeja.

Nový Galaxy S7 a S7 edge, ako aj takmer všetky zariadenia Samsungu, ktoré získali aktualizáciu na Android 6.0 Marshmallow, prichádzajú s novou ikonografiou. Ide o kruhy, ktoré sa snažia zmestiť do priestoru pre štvorce, alebo naopak?

Ide teda o najviditeľnejšiu zmenu TouchWizu za veľmi dlhú dobu. Stačí sa pozrieť na lockscreen a už ju uvidíte. Vaše zmysly však nové ikonky budú hladkať takmer všade, Samsung dokonca spravil aj ikonky pre najznámejšie aplikácie tretích strán. Máte sa na čo tešiť.

Nemusíte sa teda báť situácií, keď budete mať pekné ikonky od Samsungu, ktoré vám sprzní štvorcová ikonka Facebooku či inej sociálnej siete, ktorú používate. Čo teda hovoríte na novú ikonografiu TouchWizu? Dajte nám vedieť!

 • Patrislaw

  Je to príjemná zmena , ale nepáči sa mi dizajn hornej lišty. Nechapem tu bielu zas

  • Marek

   Bozeeeeeeeeeee ludiaaaaaa preberte sa ved to podporuje temy a tym padom vobec nieje podstatne ako to vyzera v zaklade ked si to mozem zmenit. Naco su tu take sproste clanky o ikonkach a farbach ked je to len zakladna tema?

 • Adam

  iPhone copy

  • Patrislaw

   Cakal som kym to tu nejaky blb napise :D

   • Adam

    A ešte mi povedz že nie :) aj to sklo je zahnute ako na 6-kovom iPhone

    • Patrislaw

     Myslim 2.5 D jaj tak to bolo na note 4 :)

 • Melancholik

  určite je to príjemná zmena k lepšiemu ale aj tak neviem prísť na chuť mobilným ikonám ktoré majú tvar štvorcov alebo oblých štvorcov … doteraz sa mi dizajnovo zdá najlepšie riešenie kruhy s flatovo-minimalistickým farebným prevedením a tvarom kreslenia detailov tej ikony … neviem či príde ešte niečo krajšie niekedy

 • NTN Labs

  Hnusne su, uz sa podobaju na Huawei a s tych mi je na grc.