Úvod Aplikácie Piatková porcia Android aplikácií 109.

Piatková porcia Android aplikácií 109.

0

Vdnešnej piatkovej porcii môžete opäť natrafiť na päť zaujímavých aplikácií a päť hier, medzi ktorými nájdete nástroj na dočasné sledovanie polohy, ovládanie hudby gestami, užitočný widget, nový video messener a ultimátnu kresliacu aplikáciu.

Hráči určite musia vyskúšať novú a veľmi podarenú vežičkovku, jednoduchú akčnú hru, prepracovanú stratégiu a súboje mečov a štítov v aréne.

 

Glympse Express

Glympse Express je jedinečný nástroj, vďaka ktorému môžete dočasne zdieľať svoju polohu v reálnom čase. Ak cestujete vlakom a má vás niekto vyzdvihnúť na stanici alebo doručujete nejakú zásielku, adresátovi môžete zdieľať svoje umiestnenie v reálnom čase a tak môže sledovať váš pohyb a teda odhadnúť váš príchod.

 

BrainWave

Zatiaľ Beta verzia tejto aplikácie vám umožní ovládať prehrávanie hudby len obyčajným mávnutím ruky nad smartfónom. Podporované sú známe služby ako Google Play Music, Spotify, Panodra a ďalšie, a ako nástroj funguje v praxi prezradí video.

 

NotifWidget

Za skromné necelé euro získate skvelý widget upozornenia, ktorý sa dokáže zobrazovať ako na domovskej obrazovke tak na uzamykacej či v Daydream téme.

 

Skype Qik

Naozaj rýchly video messenger vhodný hlavne pre skupinové kolaborovanie medzi priateľmi. Všetky zachytené okamihy môžete okamžite zdieľať a užívať si tak zábavu počas celého dňa aj s ľuďmi, ktorí sú kilometre ďaleko.

 

Autodesk SketchBook

Ultimátna a profesionálna kresliaca aplikácia určená pre všetky mobilné zariadenia. Dajte svojej fantázii priestor v príjemnom užívateľskom prostredí a so sofistikovanými nástrojmi.

 

Atomic+

Jednoduchá a rýchla akčná hra, v ktorej sa musíte vyhýbať guľkám a zároveň prežiť vďaka zbieraniu štvorcov. Cieľom je samozrejme nahrabať čo najlepšie skóre.

 

Tower Dwellers

Nová a veľmi podarená vežičkovka s prvkami stratégie, kde v reálnom čase môžete svojim jednotkám v boji pomáhať rôznymi kúzlami a podobne. Aj keď je hra drahšia, neobsahuje žiadne in-app nákupy ani reklamy, takže je hranie príjemné a spravodlivé.

 

Enterchained

Rozsekajte svojich nepriateľov v tejto graficky originálnej hre. Desiatky mečov a štítov, úlohy, cesta ku sláve…všetko je len o vašich schopnostiach.

 

Sentinel 4: Dark Star

Skvele spracovaná strategická hra plná zničujúcich veží, smrtiacich vylepšení, explozívnych situácií a medzihviezdnych súbojov v rozsiahlom cudzom svete. O efekty a vizuálnu stránku je bohato postarané.

 

Solitaire Collection

Až 40 rôznych modifikácií známej kartovej hry, ktorú musí poznať každý. Nechýba Spider Solitaire, Freecell, Scorpio, Tripeaks alebo Pyramídy, pričom svoj progres môžete sledovať v štatistikách.