Úvod Aplikácie Piatková porcia Android aplikácií 103.

Piatková porcia Android aplikácií 103.

0

Vďalšej časti nášho seriálu nájdete päť aplikácií ako aj päť hier, ktoré sú všetky k dispozícii na stiahnutie zadarmo, takže vám nič nebráni ich aspoň vyskúšať.

Vyskúšať tak môžete skvelý spúšťač aplikácií, pokrokový budík, nástroj na zdieľanie foto materiálu, krásnu kalkulačku a foto aplikáciu, ktorá vás sama cvakne.

Herný segment zastupuje stredoveká budovateľská hra, matematický varič mozgov, podarená Doba ľadová a online bojová hra a vylepšený PAC-MAN.

 

App Swap

App Swap je skvelým pomocníkom, ktorý vám umožní naozaj rýchlo a efektívne spúšťať aplikácie. Jednoducho ich spustíte z hornej lišty alebo gestom, aplikácia je kompatibilná s mnohými spúšťačmi ako Nova, Go, Now a podobne.

 

Spin Me

androidportal(099)

Ste typ osoby, ktorá si nastaví niekoľko budíkov po sebe s pár minútovým rozdielom aby ste sa s istotou zobudili? Výborne. Nainštalujte si tento pokročilý budík a určite nezaspíte.

 

We Transfer

androidportal(100)

V celku zaujímavý nástroj, vďaka ktorému môžete odoslať množstvo fotografií množstvu adresátov. Vyberte fotky a videá, dajte zdieľať, pridajte e-mailové adresy svojich priateľov a odošlite. Priatelia dostanú mail s odkazom na stiahnutie obsahu a takto môžete zdielať až 10 GB materiálu.

 

Calc+

Rozhodne najlepšia kalkulačka v Google Play. Obahuje všetky bežné a potrebné funkcie, jej dizajn nemá konkurenciu, je rýchla, svižná a zadarmo.

 

Snap Clap

Skvelá foto aplikácia, ktorá vás sama dokáže odfotografovať a to tak, že reaguje na potlesk. Jednoducho oprite niekde smartfón, postavte sa pred neho a zatlieskajte. Spustí sa krátky časovať a následne sa zhotoví fotografia.

 

World of Kingdoms 2

Podarená hra, ktorá kombinuje vlastnosti strategických titulov, staviteľských a role-playing hier. S trochou kreativity vytvoríte nádherné stredoveké mesto aj s masívnou obranou pred nepriateľskými vojskami.

 

Sumico

Matematické logické hry zrovna nie sú masovou záležitosťou, veríme však, že sa nájdu jedinci, ktorí sa na hodiny matematiky v škole tešili, respektíve tešia.

 

Ice Age Adventures

Známy filmový hit má aj svoju hru a je veľmi obľúbená. Jedná sa o adventúru, v ktorej budete objavovať svet spolu so známymi postavičkami ako Manny, Diego a zvyškom stáda.

 

Galaxy Legend

Galaxy legend je strategická bojová hra, ktorá potrebuje poriadneho vodcu. Ten musí preraziť v súbojoch na online bojisku s tisíckami hráčov aby dosiahol jediný cieľ. Víťazstvo.

 

PAC-MAN Firends

Známa hra PAC-MAN dostala „tuning“ a je rovnako zábavná ako jej klasická verzia. Ak nie viac. Pozrite si trailer a sťahujte.