Úvod Aplikácie Piatková porcia Android aplikácií 101.

Piatková porcia Android aplikácií 101.

1

Piatková porcia Android aplikácií sa nám prehupla do druhej stovky a nájdete v nej spravodlivo rozdelených päť aplikácií a päť hier.

Z aplikácií vám odporúčame nového správcu súborov, skvelú kresliacu aplikáciu, šikovné LED svetlo, intuitívny prepínač aplikácií a nádherné živé pozadie.

Hráči si môžu nainštalovať pokračovanie obľúbenej plošinovky, logickú hru s riadením gravitácie, ďalej nebude chýbať ovládanie svetla a temnoty, doslova „záchodovka“ a hra, kde budete musieť udržať dve telesá v rovnováhe.

 

Cabinet

androidportal(082)

V obchode Google Play môžeme nájsť množstvo aplikácií zameraných na správu súborov a táto je jednou z nich. Od konkurencie sa ale neodlišuje výnimočnou funkcionalitou aj keď poskytuje všetko potrebné. Získa si vás svojim dizajnom, ktorý je v duchu Material Desingn nového Androidu L.

 

Painter Mobile

androidportal(081)

Corel je v oblasti grafiky známa firma a ultimátny kresliaci nástroj so širokou škálou funkcií aj s podporou vrstiev si teraz môžete užiť aj na svojom Android smartfóne a tablete.

 

White Light

androidportal(077)

Veľmi jednoduchá a šikovná aplikácia pre svietenie s LED svetlom alebo silným jasom displeja. Veľkosť widgetu si môžete upraviť podľa seba, samotnú intenzitu jasu taktiež a aplikácia nevyžaduje žiadne špeciálne povolenia okrem toho k fotoaparátu kvôli LED blesku, takže je úplne bezpečná.

 

App Swap

Úžasne rýchly a intuitívny prepínač aplikácií aj s inteligentným vyhľadávaním a triedením. Menšou vráskou na čele je nefunkčnosť swipe gesta so zariadeniami Samsung Galaxy S3, S4, S5, Note 2 a Note 3.

 

Dream Night

androidportal(079)

Ak si ulietavate na poriadnej vizualizácii vašej domácej obrazovky, musíte vyskúšať toto živé pozadie, ktoré zobrazuje príjemnú nočnú atmosféru s padajúcimi hviezdami, siluetami stromov a pri kúpe plnej verzie získate množstvo funkcií navyše, ako napríklad zobrazovanie fázy mesiaca podľa reálneho času.

 

Manuganu 2

Toto skvelé pokračovanie známej plošinovky ponúka 40 úrovní, štyroch epických bossov, lepšiu grafiku, nové herné prvky a funkcie, ktoré vás budú sprevádzať celým dobrodružstvom.

 

Gravity Duck

Zábavná logická hra za skromných 69 centov dokáže poradne potrápiť a budete sa v nej musieť dostať cez náročné úrovne ale s ovládaním gravitácie. 140 levelov vás zabaví na dostatočne dlhú dobu.

 

Doppler

Koncepčne naozaj originálna hra, v ktorej budete mať za úlohu previesť dve telesá po krivke. Hra využíva multitouch a na každej strane obrazovky budete musieť dotykmi udržať elementy v dokonalej synchronizácii.

 

God of Light

Vizuálne ohromujúca hra plná reálnej fyziky vás len tak nepustí. Vašou úlohou bude pospájať rôzne svety, objekty, elementy a podobne, aby ste rozžiarili životodárne svetlo v nekonečnej temnote.

 

Toilet & Bathroom Rush

androidportal(080)

Tento hlavne zábavný titul obsahuje 14 minihier, v ktorých budete musieť napríklad zhromaždiť toaletný papier, odomykať tajomné záchodové predmety a veľa ďalšieho. Skvelá „záchodovka“ s rovnomennou tématikou.