Úvod Novinky Vymeň starý mobil za nový

Vymeň starý mobil za nový

3

Máte mobil, ktorý vás už omrzel a nespĺňa súčasné technické nároky? Nie je s ním možné prejsť na android 4.0? Máme pre vás riešenie!

Doneste alebo pošlite k nám svoj starý telefón, vyberte si nový a doplatíte iba rozdiel v cene.  Stačí ak váš starý mobil je funkčný, je to model ktorý sa ešte predáva a môžete začať výhodne obchodovať.

Žiadna viazanosť, zazmluvnenie, zaťažujúce záväzky a výkupné ceny na úrovni. Postup je úplne jednoduchý. Vyplníte formulár výkup mobilov, pomocou ktorého zistíte výšku výkupnej ceny.

Nezabudnite uviesť správne telefónne číslo, pretože hneď nato budete kontaktovaný pracovníkom na výkup mobilov a dohodnete sa kde a kedy má poslať kuriéra pre váš starý telefón. Po kontrole povereným odborníkom, vám bude suma za mobil pripísaná na účet, alebo odrátaná z faktúry za nový. Pýtate sa, prečo odpredať svoj mobil práve na mp3.sk?

Profesionálne jednanie na úrovni

Žiadne bazárové zjednávanie, úmyselné znižovanie ceny,  vyhľadávanie prekážok a závad.

 

Dlhoročné skúsenosti v predaji mobilných telefónov

Viac ako 10 rokov skúseností v oblasti predaja mobilných telefónov. Ste v kontakte s ľuďmi, ktorý veciam rozumejú, ktorý vám vedia poskytnú záruky aj istoty.

 

Dobré výkupné ceny

Ponúkané ceny sú konkurenčne schopné, u niektorých mobilov dokonca lepšie a vyššie ako by ste mohli získať inzerciou.

 

Šetríte čas

Vo väčšine prípadov ak idete predávať používaný mobil, musíte rozmiestniť inzeráty, sledovať inzerované ceny, a zo strany záujemcov ste v podozrení.

Ak sa nedajbože niečo s mobilom stane, riskujete otravné sťažnosti a telefonáty od kupujúceho. Pri obchodovaní s mp3.sk sa tomu všetkému vyhnete.

 

Žiadne záväzky

Vyberiete si svoj nový mobil a čo sa deje so starým, si už nemusíte robiť ťažkú hlavu. Navyše máte svoju horúcu novinku za výhodnú cenu a žiadne mesačné fakturácie, viazanosti, zmluvy!

Momentálne je to na Slovensku prvý e-shop v ktorý prichádza s týmto rozšírením služieb. Dnešným rýchlym technickým vývojom sa stáva faktom, že mobil ktorý si kúpite dnes, bude už o pol roka zastaraným modelom .

Inteligencia je prispôsobenie sa a je teda normálne, že u mnohých sa objavuje túžba držať krok a zadovážiť si čo najviac technických vymožeností, ktoré trh ponúka. Preto nemáte čo váhať vymeniť starý za nový je prirodzená túžba každého z nás.