Sony Xperia U: Aktualizácia na Android 4.1 Jelly Bean už začiatkom decembra?

Sony Xperia U: Aktualizácia na Android 4.1 Jelly Bean už začiatkom decembra?

9

Len prednedávnom Sony aktualizoval Xperia U z Android 2.3 Gingerbread na Android 4.0 Ice Cream Sandwich a už sa začínajú zhromažďovať rôzne výpovede, ktoré tvrdia, že Sony tento obľúbený model aktualizuje aj na Android 4.1 Jelly Bean.

Sony Xperia U môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Prvé špekulácie dorazili od neoficiálneho zdroja, ktorý prepočul vývojára Sony ako povedal, že pre Xperia U plánujú aktualizáciu na Android 4.1. Podľa všetkého by mala aktualizáciu dostať Xperia Go, Sola a P a to už v decembri.

Zatiaľ čo si možno myslíte, že to znie príliš dobre aby to bola pravda Vás musím upozorniť na ďalší zdroj, ktorý túto správu potvrdzuje. Ide o taliansku Facebook stránku Sony na ktorej nám síce nepovedali kedy aktualizácia prebehne, no povedali nám, že aktualizáciu skutočne plánujú.

Sony spočiatku Xperiu U neuvádzal ako zariadenie, ktoré by malo dostať aktualizáciu, no je evidentné, že takéto vyjadrenia nemusia byť finálne. Či bude Xperia U skutočne aktualizovaná, na to si budeme počkať, bolo by však celkom zaujímavé vidieť ich vlajkové zariadenie, Xperia T stále na ICS, pričom podstatne slabšie zariadenie ako Xperia U na Jelly Beane.

Zdroj: TechEnclave via AndroidAuthority
 • michal

  základ, že stále mám 2.3.7… :D

  • jjjura

   Know that feel bro’

  • jaco2510

   aký máš mobil ??

 • jaco2510

  mam Solu a ešte mam 2.3.7 :) v pohode ak Sola bude mať 4.1 Jelly Bean to ho už nebudem mať predpokladam .. inak nechápem prečo Xperia Sola nemá už ICS .. ??

 • darasovci

  Ja si už neviem nainštalovať Android 4.0 na Xperia U

 • Maťo

  Načo 4.1??? ked nejde aktualizovat ani na 4.0 :D :D :D

 • No

  V clanku zabudli dodat jednu podstatnu vec. Na SK-trhu mame ten druh Xperie U (ST25i) kde este stale nieje aktualizacia ani na 4.0. To neplati o tej druhej variante Xperie U a to ST25a ale ta sa nepredava u nas.

 • jozef

  Ja som už aktualizoval, cez ich of. stránku , telefon je OR.

 • Wessam Lauf Somsak

  Cize xperia u v SR nebude mat JB ? Ale aj tak neviem ci to staci. 512mb ram je trocha malo na JB a tak isto internal storage je trocha malo tych cca ani nie 5gb.