Omrzel ťa prehliadač Chrome pre Android? Novinka od Samsungu je lepšia než...

Omrzel ťa prehliadač Chrome pre Android? Novinka od Samsungu je lepšia než si myslíš!

12
prehliadac

Chrome pre Android je dominantne najpoužívanejší internetový prehliadač pre smartfóny, ktorý používa väčšina z nás. Zmena je však život a možno je namieste vyskúšať aj nejaký iný, ktorý môže viac vyhovieť užívateľským návykom.

Nemáme na mysli Operu či podarený prehliadač od Mozilly. Po novom si môžete nainštalovať internetový prehliadač priamo od Samsungu. Ten samozrejme nie je nový.

Nový je iba pre vlastníkov zariadení, ktoré sa pýšia iným logom ako Samsung. Mobilný prehliadač bol až doteraz výsadou výhradne Samsung smartfónov a tabletov.

Samsung dostupnosť rozširuje pre akékoľvek Android zariadenia, ktoré bežia na verzii operačného systému 5.0 Lollipop a vyššej. Rozšírenie dostupnosti sa týka beta verzie prehliadača.

prehliadac

Skôr ako prehliadač Samsung Internet Browser odsúdite, aspoň ho vyskúšajte. Už to nie je ten typický spomalený nepodarok, ktorý bol súčasťou TouchWiz rozhrania. Prehliadač je nabitý funkcionalitou, ktorá je príznačná aj pre iné popredné prehliadače.

Optimalizácia dostala viac priestoru, nechýba synchronizácia, záložky, rýchle menu, špeciálne režimy, bezpečné prehliadanie a ďalšie prakticky využiteľné funkcie. Oceňujeme blokovanie obsahu a reklám či nočný režim prehliadania.

Kvalite napovedajú aj hodnotenia v obchode Play, ktoré sú možno až neočakávane pozitívne.

Samsung Internet Browser nájdete v obchode Play na tejto adrese.

 • Rastislav Salamon

  pouzivam len tento browser a maximalna spokojnost

 • Patrislaw

  Používam len tento. Chrome v Pc a na ipade safari

 • Marcoo

  Zatiaľ pre mňa TOP prehliadač, účinne blokuje reklamy, vďaka tomu je fakt rýchly, má tajný režim s odtlačkami, režim celej obrazovky, neseká, nepadá… Sem tam vyskúšam nejaký iný ale hneď sa vrátim k tomuto.

 • Mr.Pablos

  Dajú sa doňho importovať záložky a heslá z chromu, prípadne záložky z html súboru?

 • Funguje celkom dobre, len je tam jedna chyba: pri rýchlych nastaveniach píše „vypnúť nočný režim“ aj keď je vypnutý…

  • Rastislav Salamon

   tipol by som to asi len na chybny preklad

 • Lendo

  Pouzivam par mesiacov original samsung prehliadac z apkmirror na lenovo tablete,a nie beta verziu,ide v pohode,ziadne chyby okrem tej co spomenul Adam…

 • Peter

  Ako tiez ma velkom prekvapil ale zeby bol nejako estremne rychly-to nemôžem povedať. Naopak ma crlkom vytaca aky je spomaleny.. mam s8 a radsej nechodim na net..

  • Michal Silon

   Umna v s8 je prehliadac od samsungu v pohode.

 • De Valak

  Hlavne má adblock, čo je pre mňa najdôležitejšie. Na ostatné stránky, kde musím zadávať login sa prihlasujem cez chrome, kde mám už všetky kódy spárované s PC.

 • sanders2221

  Pouzivam ho roky. Jeden z mala prehladacov co maju full screen.