Bluboo D1

Úvod Bluboo Bluboo D1

Že telefóny pod 100 € nevedia fotiť? Pozri si tieto zábery a možno zmeníš názor!

Predobjednávky na Bluboo D1, najnovší prírastok do rodiny smartfónov s duálnym fotoaparátom, sa práve začali. Môžete ho získať za 69,99 dolárov spolu s príslušenstvom v hodnote 20 dolárov alebo sa zapojiť do súťaže a získať jednu zo vzoriek úplne zadarmo.

BLUBOO sú šialenci: Tento telefón s duálnym fotoaparátom je teraz v predaji za $9,99!

Najnovší kúsok z dielne čínskeho Bluboo s názvom Bluboo D1 dnes (24.4.2017) vstupuje do predpredaja. Súčasťou tejto udalosti je aj špeciálna limitovaná akcia, vďaka ktorej môže byť Bluboo D1 váš za naozaj nízku cenu a s darčekom navyše. Poďme si však pripomenúť, čo tento fešák s duálnym fotoaparátom ponúka.

Oficiálne unboxing VIDEO Bluboo D1: Najlacnejší smartfón s duálnou kamerou

O Bluboo D1 sme doteraz počuli už celkom dosť. Na novom unboxing videu teraz môžeme vidieť reálnu podobu Bluboo D1 čerstvo vybaleného z krabice.

Čo všetko môže ponúknuť telefón za 55€? Takúto výbavu by ste nečakali!

Dátum predstavenia Bluboo D1 je dávno preč, no až teraz výrobca vypustil oficiálne video, v ktorom je vyobrazený kovový dizajn a duálna kamera tohto nového zariadenia.

Tento smartfón vyzerá oveľa drahšie, než v skutočnosti stojí. Jeho cena vám vyrazí dych!

Duálny fotoaparát je jedna z tých funkcií smartfónov, ktorým by sa pravdepodobne dal charakterizovať minulý rok. Najnovším zariadením, ktoré taktiež ponúkne duálny foťák je chystaný Bluboo D1, zariadenie, ktoré sa do predaja dostane už budúci mesiac. Dnes tu pre vás máme prvé zábery.