DISKUSIA: Prišiel vám už váš predobjednaný Galaxy S8/S8+?

DISKUSIA: Prišiel vám už váš predobjednaný Galaxy S8/S8+?

10

Tak dnes je ten deň! Dnes by prvým zákazníkom, ktorí si predobjednali Galaxy S8 alebo väčší Galaxy S8+ mali byť doručené zásielky. Nás v AndroidPortal.sk zaujíma či sa tak skutočne stane a či Samsung splní to, čo sľúbil.

Prišiel vám už teda balíček s novým, stále odtlačkami nezamastený Galaxy S8? Ak áno, dajte nám vedieť v diskusii nižšie! Ak nie, tiež nám dajte vedieť! Ak sa preň rozhodujete, nezabudnite si prečítať našu recenziu.

 • FILO

  Prajem všetkým ktorí si tieto mobily predobjednali aby nemali zlé kusy ale aby im všetko fungovalo tak ako má :)

 • Peter Lampert

  S8+ mi prišla 14.4. Za týždeň používania zatiaľ bez najmenších problémov 👍

  • Franto123

   Koľko ti vydrží na jedno nabitie ?

   • Patrik

    Vydrží v pohode 1 deň plnej záťaže. Plnej v mojom ponímaní. Fotenie,volanie, internet ,radio cez net, nejaké tie youtube videá počúvanie hudby. Proste to čo ja používam. A stále máš dosť percent batérie. Každý má iné nároky ale ja som spokojný. Inak to bixby je k…ina a po poslednej aktualizácií už sa nedá to tlačidlo ani inak nakonfigurovať. Ak by som si tam aspoň mohol dať správy ktoré ja chcem a nie anglické denníky….Mal som s7 edge ktorú som dal priateľke. Ak má niekto dilemu či meniť za s8 tak určite nie. A ani ten displej sa nezobrazuje vždy v takej veľkosti aku má. Niečo to proste podporuje a niečo nie. Foťák? Tu musím reálne povedať že nejaká veľká zmena sa nekoná. Selfy mám…a zadný? Neviem. Naozaj nevidím nejaké prevratné zmeny.

    • Franto123

     Otlačok prsta, alebo sken sietnice ?

     • Patrik

      Mal som Note7 takže som si nastavil sietnicu ale pravdu povediac dnes som viac šiel cez sken prstu. U note to bolo iné lebo keď som vyberal fon tak som ho držal za tlačidlo a v podstate som mal vždy rýchlo odomknutý fon. Bud zabrala čítačka prstu alebo oka.
      V súkromí je to teraz ok. Horšie je keď si von a čumíš na fon ako debil alebo sa snažíš trafiť senzor čítačky. To potom na teba môžu pozerať čo sa ti stalo.Ale ako vravím ten prst o týždeň bude ok. Zvyk. A mám s8+

   • Peter Lampert

    Pri normálnom používaní ( internet,gReader,e-maily…) jeden deň. Večer zostáva okolo 40%. Takže nabíjam každý druhý deň a zatiaľ v pohode.

 • Peter

  Objednal som 29.03.2017 od Orange, dnes je 21.03.2017 20h33min a po telefóne ani stopy, zajtra začína víkend, čiže najskôr môže prísť 24.04.2017, ale to sa mi už nejako nechce veriť.

 • Palo

  S8+ som objednával cca pred týždňom v orange a prišiel mi 20.4. je v poriadku a je to pecka..

 • Denis