Úvod Novinky Aktuálne DOŽIVOTNÁ licencia za 7 €: Najnovší Windows aj Office 2021 kúpiš na...

DOŽIVOTNÁ licencia za 7 €: Najnovší Windows aj Office 2021 kúpiš na tomto mieste až smiešne lacno

Kybernetický pondelok so sebou prináša najnižšie ceny originálnych licencií. Ceny platia len do 3. decembra!

2

Mať zakúpenú licenciu na základné programy alebo dokonca celý operačný systém, je na nezaplatenie. Dostanete všetky potrebné aktualizácie starajúce sa o funkcie a bezpečnosť a už v žiadnom prípade nemusíte rozmýšľať nad tým, že vás Microsoft „odstrihol“ ako sa pri pirátskych verziách často stáva. Toto všetko pritom viete vybaviť extrémne lacno. Namiesto faktúry na 200 €, 300 € či viac eur môžete licencie kúpiť aj za menej ako 10 €. Kde? Poradíme vám.

Overený obchod GoDeal24 predáva licencie, ktoré by inak ostali nevyužité. Tento postup mu schválila dokonca Európska komisia, vďaka čomu to robí absolútne legálne. Vy tak s kľudným svedomím a pokojom na duši môžete nakupovať výrazne lacnejšie, než na niektorých e-shopoch či priamo od Microsoftu. Vďaka špeciálnej akcii Cyber Monday, ktorú aktuálne obchod spustil, máte možnosť získať licencie za najnižšie ceny.

Windows a Office licencie na GoDeal24
Zdroj: GoDeal24

Tak napríklad, plná paľba vo forme Microsoft Office 2021 pozostávajúca z programov Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook a Teams po novom do 3. decembra stojí len 24,24 €. Pozrite si celú ponuku nižšie.

Office 2021

Microsoft Office 2021 za 1/10 pôvodnej ceny

Windows 11

Prvýkrát za menej ako 10 €: Windows 11 s AI zatiaľ najlacnejšie

V rámci Black Friday akcie môžete tiež získať najmodernejší Windows 11 s podporou AI a novým dizajnom len za 11,24 €, resp. za 9,79 € (pri kúpe 5 licencií). Ako sme spomenuli vyššie, ide o licencie, ktoré sú plne legálne, podporované a dostupné za výrazne nižšiu cenu. Okrem toho je napríklad dostupný aj Windows 10 Pro a Windows 10 Home. Prehľad opäť nižšie.

Nový Windows od 7 €

Windows 11 + Office 2021 = ešte výhodnejšia cena

V košíku je nutné použiť kód: GG62

Úplne najvýhodnejšie však vychádza kombinácia operačného systému Windows a balíčku kancelárskych programov Microsoft Office. Je to vhodné pre upgrade PC alebo pri prvotnej inštalácii, napríklad po poskladaní nového PC.

Pre firmy a veľkoodberateľov

Ak potrebujete aktualizovať desiatky počítačov, resp. vybaviť ich originálnymi licenciami na Office, využiť môžete ešte viac zvýhodnené ceny. Napríklad, Windows 10 v takomto balíčku stojí len 6 €, Windows 11 len 7,50 € a najnovší Office 2021 Pro len 20 €.

Špičkové programy

Okrem kancelárskych programov samozrejme potrebujete aj ďalšie, ktoré funkcionalitu vášho PC alebo notebooku poriadne rozšíria. Pozrite si napríklad PDF Pro 3 na prácu s PDF dokumentami, IObit Driver Booster 10 Pro, ktorý sa postará o akékoľvek problémy s ovládačmi (grafická karta, tlačiareň, a pod.) či Ashampoo Photo Commander 17, ktorý je špičkovým nástrojom pre prácu s fotografiami.

Absolútna garancia dodania

Zakúpenie licencií je veľmi jednoduché. Po zaplatení vám prídu veľmi rýchlo na email a hneď ich môžete použiť. Je však nutné dodať, že akcie sú obmedzené časovo, preto v prípade záujmu netreba otáľať.

Ak by ste narazili na nejaký problém s objednávaním alebo ak by vám náhodou neprišla licencia na email, neváhajte kontaktovať podporu GoDeal24 na emailovej adrese service@godeal24.com. Podpora funguje 24 hodín denne, 7 dní v týždni.