Úvod Novinky Aktuálne MIZNÚ AKO TEPLÉ ROŽKY: Slováci si môžu kúpiť Office 2021 Pro len...

MIZNÚ AKO TEPLÉ ROŽKY: Slováci si môžu kúpiť Office 2021 Pro len za 17 € a Windows 11 za 10 €! (NÁVOD)

Na kúpu Office 2021 Pro ešte nebol lepší čas. Jedna firma práve spustila výpredaj tohto roka a špičkový softvér tak môžeš mať za pár eur.

1
Foto: Microsoft / Pixabay

Microsoft Office 2021 je najpoužívanejší balíček kancelárskych programov na svete a má na to dobrý dôvod. Je plný programov, s ktorými denne pracuje väčšina z nás či už profesionálne alebo len na občasné úkoly. Je stále dobre mať doma aktualizovaný, resp. stále aktuálny softvér či už z bezpečnostných alebo funkčných dôvodov.

Microsoft Office 2021 Pro sa aktuálne na GoDeal24 predáva za lákavých 17,25 € (pri kúpe 5 licencií), resp. za 27 € (pri kúpe jednej licencie). Obsahuje pritom všetky potrebné programy, a to vrátane Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher či Teams.

K dispozícii je aj lacnejší, no o trochu starší Office 2019 Plus za 16,99 € (pri kúpe dvoch licencií), ktorý síce možno nie je najnovší, no stále ponúka solídnu výbavu pre všetky dôležité úlohy. Pozrite si celú ponuku.

Zdroj: GoDeal24

Office 2021 Pro s 90 % zľavou BEZ nutnosti kupónu

Windows (ilustr. obr.) | Zdroj: Microsoft

Windows 11 dočasne s extrémnou zľavou

Ak už Office máte, no potrebovali by ste najnovší Windows 11, ktorý vám pravdepodobne zaručí bezproblémový upgrade na pripravovaný Windows 12, prišli ste na správne miesto.

Zdroj: Microsoft

Office + Windows = najväčšia zľava s kupónom GG62

🎫 Kupón: GG62

Najvýhodnejšie sú samozrejme balíčky, v ktorých predajca spája jednu licenciu Windows s licenciou na balíček kancelárskych programov Office. Vybrať si môžete medzi Windows 11, Windows 10, Office 2019 a Office 2021.

Špeciálne verzie pre špeciálne projekty

🎫 Kupón: GG50

Ak pracujete na špeciálnych projektoch, ktoré často vyžadujú špeciálne vybavenie, možno práve tu nájdete to, čo potrebujete. Možno je to Windows Server, možno Visual Studio 2022 a možno Visio Professional.

Špičkové programy za „pár drobných“

Nakoniec vám ešte odporučíme niekoľko vynikajúcich programov. Ashampoo PDF Pro 3 vám umožní pracovať so všetkými PDF súbormi na vysokej úrovni. Photo Commander 17 si zas poradí s úpravou fotografií.

Absolútna garancia okamžitého dodania

Zakúpenie licencií je veľmi jednoduché. Po zaplatení vám prídu veľmi rýchlo na email a hneď ich môžete použiť. Je však nutné dodať, že akcie sú obmedzené časovo, preto v prípade záujmu netreba otáľať.

Ak by ste narazili na nejaký problém s objednávaní, obchod prevádzkuje nepretržitú podporu. Licencia by vám mala do niekoľkých minút pristáť v emailovej schránke, no ak sa tak nestane, neváhajte a kontaktujte podporu na adrese service@godeal24.com, kde vám rýchlo a profesionálne pomôžu.

O tom, aký je GoDeal24 obľúbený predajca, sa môžete presvedčiť aj v recenziách na platforme TrustPilot, kde obchod dostal 98 % hodnotenie.