Úvod Novinky Aktuálne DOŽIVOTNÁ licencia len za 6 €: Slováci majú unikátnu možnosť získať špičkové...

DOŽIVOTNÁ licencia len za 6 €: Slováci majú unikátnu možnosť získať špičkové nástroje extrémne lacno

Ak chcete potešiť seba aj svoj počítač, poponáhľajte sa. Cena špičkového softvéru opäť klesla.

3

Výber programov pre váš počítač alebo Mac je veľmi osobná záležitosť. Všetci preferujeme niečo iné, no jeden typ programov máme spoločný asi všetci. Sada kancelárskych programov Office je tak univerzálna a tak používaná, že sa bez nej len tak neobídeme. Existujú síce aj bezplatné verzie, ako Dokumenty Google, tie ale ani zďaleka nie sú na takej vysokej úrovni.

S blížiacim sa Valentínom prichádza aj perfektná príležitosť, ako kus lásky venovať aj svojmu pracovnému alebo hernému zariadeniu. Nepotrebujete na to ani extrémne veľa peňazí. Obchod GoDeal24 totiž spustil fantatickú zľavu na najnovší a preukázateľne najlepší Windows 11 Pro, ako aj súbor programov Microsoft Office 2021.

Získať tak môžete doživotnú licenciu Microsoft Office Professional 2021 pre Windows len za 25,25 € alebo Office Home & Business 2021 pre Mac len za 49,25 €. Tieto ceny sú však časovo obmedzené, platia len do 15. februára.

Ilustr. obr. | Zdroj: Pixabay

Je to legálne? Áno, potvrdila EÚ

Mnohí z vás nám v minulosti písali či sú ceny, ktoré obchod GoDeal24 ponúka, skutočné. Dobrou správou je, že odpoveď je áno. Originálne a doživotné licencie na Windows 11 Pro a Office 2021 Pro skutočne sú dostupné za cenu od 10 € počas novoročnej akcie.

Najpopulárnejšou voľbou je už tradične balíček kancelárskych programov Microsoft Office 2021 Pro, ktorý si môžete kúpiť už za 25,25 € (1 licencia). Po zakúpení vám na email okamžite príde licencia, ako aj inštrukcie, ako program stiahnuť a aktivovať. Jednoduchší systém zatiaľ neexistuje. Od kúpy po inštaláciu tak prejde menej ako 5 minút. Pozrite sa, aké možnosti máte. Najlacnejšie pochopiteľne vychádza balíček piatich licencií, pri ktorom je cena o takmer 10 € nižšia.

Zdroj: GoDeal24

Office 2021 Pro: Ktoré verzie sú v zľave?

💡 TIP: Balíčky s viacerými licenciami sú cenovo výrazne dostupnejšie.

Okrem kancelárskeho balíčka, v ktorom nájdete Word, Excel či PowerPoint je extrémne dôležitý aj samotný operačný systém. Tým najlepším je momentálne Windows 11 Pro, ktorý kombinuje moderný dizajn, špičkový výkon a profesionálne zabezpečenie. Microsoft si zaň vo svojom obchode pýta 199 €, no originálnu licenciu si môžete kúpiť aj výrazne lacnejšie. Cena začína už na 10 €, čo je náklad, ktorý si vie dovoliť azda každý z nás.

Windows 11
Zdroj: YouTube

Windows 11 Pro: Originálna licencia najlacnejšie

Windows 10 Pro: Licencia už len za 6,83 €

O niečo lacnejšie sa predáva starší, no stále mimoriadne obľúbený Windows 10 Pro. Jeho cena je nižšia o vyše 3 €.

Foto: Microsoft/Pixabay (úprava redakcie)

Windows 11 + Office 2021 = ešte výhodnejšia cena

🚨 DÔLEŽITÉ: V košíku použite kupón GG62

Úplne najvýhodnejšie však vychádza kombinácia operačného systému Windows a balíčku kancelárskych programov Microsoft Office. Je to vhodné pre upgrade PC alebo pri prvotnej inštalácii, napríklad po poskladaní nového PC.

Pre firmy a veľkoodberateľov

Ak potrebujete aktualizovať desiatky počítačov, resp. vybaviť ich originálnymi licenciami na Office, využiť môžete ešte viac zvýhodnené ceny. Napríklad, Windows 10 v takomto balíčku stojí len 6 €, Windows 11 len 7,50 € a najnovší Office 2021 Pro len 20 €.

Špičkové programy za najnižšie ceny

Okrem kancelárskych programov samozrejme potrebujete aj ďalšie, ktoré funkcionalitu vášho PC alebo notebooku poriadne rozšíria. Pozrite si napríklad PDF Pro 3 na prácu s PDF dokumentami, IObit Driver Booster 10 Pro, ktorý sa postará o akékoľvek problémy s ovládačmi (grafická karta, tlačiareň, a pod.) či Ashampoo Photo Commander 17, ktorý je špičkovým nástrojom pre prácu s fotografiami.

Absolútna garancia okamžitého dodania

Zakúpenie licencií je veľmi jednoduché. Po zaplatení vám prídu veľmi rýchlo na email a hneď ich môžete použiť. Je však nutné dodať, že akcie sú obmedzené časovo, preto v prípade záujmu netreba otáľať.

Ak by ste narazili na nejaký problém s objednávaním alebo ak by vám náhodou neprišla licencia na email, neváhajte kontaktovať podporu GoDeal24 na emailovej adrese service@godeal24.com. Podpora funguje 24 hodín denne, 7 dní v týždni.