Úvod Novinky Aktuálne DOŽIVOTNÁ licencia za pár EUR: Office 2021 Pro za 15 €, Windows...

DOŽIVOTNÁ licencia za pár EUR: Office 2021 Pro za 15 €, Windows 11 len za 10 €. Slováci majú jedinečnú možnosť!

Slováci majú jedinečnú možnosť kúpiť špičkové licencie výrazne lacnejšie, než kedykoľvek predtým.

0
Foto: Microsoft / Pixabay

Vianoce sú za nami, čo znamená len jediné. Mnohí si pod stromčekom našli bohatého Ježiška. Mohol to byť nový notebook alebo kľudne nová PC zostava. Spolu s novými zariadeniami je práve teraz ten správny čas poskytnúť im tú správnu softvérovú starostlivosť. Upgradnúť môžete celý systém na Windows 11, alternatívne ho len môžete vylepšiť tými správnymi programami, ako napríklad novým Office 2021 Pro.

Na pomoc prichádza obchod GoDeal24, ktorý spustil novoročnú akciu, aká nemá obdoby. V nej si budete môcť kúpiť Windows 11 za 10 € či Office 2021 Pro len za 15 €. To je v porovnaní s oficiálnymi cenami obrovský rozdiel. Poďme teda rovno na to.

Je to legálne? Áno, potvrdilo to rozhodnutie EÚ

Mnohí z vás nám v minulosti písali či sú ceny, ktoré obchod GoDeal24 ponúka, skutočné. Dobrou správou je, že odpoveď je áno. Originálne a doživotné licencie na Windows 11 Pro a Office 2021 Pro skutočne sú dostupné za cenu od 10 € počas novoročnej akcie.

Najpopulárnejšou voľbou je už tradične balíček kancelárskych programov Microsoft Office 2021 Pro, ktorý si môžete kúpiť už za 25,25 € (1 licencia). Po zakúpení vám na email okamžite príde licencia, ako aj inštrukcie, ako program stiahnuť a aktivovať. Jednoduchší systém zatiaľ neexistuje. Od kúpy po inštaláciu tak prejde menej ako 5 minút. Pozrite sa, aké možnosti máte. Najlacnejšie pochopiteľne vychádza balíček piatich licencií, pri ktorom je cena o takmer 10 € nižšia.

Zdroj: GoDeal24

Office 2021 Pro: Kde ho kúpiť najlacnejšie?

Okrem kancelárskeho balíčka, v ktorom nájdete Word, Excel či PowerPoint je extrémne dôležitý aj samotný operačný systém. Tým najlepším je momentálne Windows 11 Pro, ktorý kombinuje moderný dizajn, špičkový výkon a profesionálne zabezpečenie. Microsoft si zaň vo svojom obchode pýta 199 €, no originálnu licenciu si môžete kúpiť aj výrazne lacnejšie. Cena začína už na 10 €, čo je náklad, ktorý si vie dovoliť azda každý z nás.

Windows 11
Zdroj: blog.windows.com

Windows 11 Pro: Originálna licencia najlacnejšie

Windows 10 Pro: Už len za 6,82 €

O niečo lacnejšie sa predáva starší, no stále mimoriadne obľúbený Windows 10 Pro. Jeho cena je nižšia o vyše 3 €.

Windows 11 + Office 2021 = ešte výhodnejšia cena

V košíku je nutné použiť kód: GG62

Úplne najvýhodnejšie však vychádza kombinácia operačného systému Windows a balíčku kancelárskych programov Microsoft Office. Je to vhodné pre upgrade PC alebo pri prvotnej inštalácii, napríklad po poskladaní nového PC.

Pre firmy a veľkoodberateľov

Ak potrebujete aktualizovať desiatky počítačov, resp. vybaviť ich originálnymi licenciami na Office, využiť môžete ešte viac zvýhodnené ceny. Napríklad, Windows 10 v takomto balíčku stojí len 6 €, Windows 11 len 7,50 € a najnovší Office 2021 Pro len 20 €.

Špičkové programy

Okrem kancelárskych programov samozrejme potrebujete aj ďalšie, ktoré funkcionalitu vášho PC alebo notebooku poriadne rozšíria. Pozrite si napríklad PDF Pro 3 na prácu s PDF dokumentami, IObit Driver Booster 10 Pro, ktorý sa postará o akékoľvek problémy s ovládačmi (grafická karta, tlačiareň, a pod.) či Ashampoo Photo Commander 17, ktorý je špičkovým nástrojom pre prácu s fotografiami.

Absolútna garancia dodania

Zakúpenie licencií je veľmi jednoduché. Po zaplatení vám prídu veľmi rýchlo na email a hneď ich môžete použiť. Je však nutné dodať, že akcie sú obmedzené časovo, preto v prípade záujmu netreba otáľať.

Ak by ste narazili na nejaký problém s objednávaním alebo ak by vám náhodou neprišla licencia na email, neváhajte kontaktovať podporu GoDeal24 na emailovej adrese service@godeal24.com. Podpora funguje 24 hodín denne, 7 dní v týždni.