Úvod Novinky Aktuálne MIMORIADNE: Ani tvoj Windows už nedostane aktualizáciu. NÁVOD ako získať nový len...

MIMORIADNE: Ani tvoj Windows už nedostane aktualizáciu. NÁVOD ako získať nový len za 6 €!

Slováci získali absolútne unikátnu príležitosť. Pirátske verzie môžu vyhodiť, legálny Windows klesol cenou na minimum.

2

Ako možno viete, extrémne populárne verzie operačných systémov Windows, konkrétne Windows 7 a Windows 8.1  dostali svoje posledné aktualizácie. Microsoft, firma, ktorá ich vyvíja, ich už ďalej nebude podporovať. To v praxi znamená, že ak útočníci nájdu spôsob, ako obísť ich zabezpečenie, vaše citlivé údaje môžu byť v nebezpečenstve. Vyriešiť sa to dá veľmi jednoducho – nainštalujete si modernú verziu. Na výber máte dve možnosti – Windows 10 alebo Windows 11.

Ak by sme si nový Windows inštalovali dnes, v redakcii by sme zvolili Windows 11, ktorý má najmodernejšie zabezpečenie, funkcie a ponúka najvyšší možný výkon. Windows 11 je však o máličko drahší než Windows 10, takže rozhodnutie je len na vás. Na pomoc opäť prichádza internetový obchod GoDeal24, ktorý zachráni nejedného z nás. Namiesto platenia niekoľkých stoviek eur ponúka originálne a plne funkčné licencie (nielen) na Windows za zlomok ceny. A keď hovoríme o zlomku, skutočne to tak myslíme. Veď posúďte sami.

Zdroj: GoDeal24

Limitovaný počet – Office 2021 za 13,05 €

To nie je všetko. Ak chcete, aktualizovať svoj systém môžete rovno na Windows 11, čo vás vôbec nemusí stáť veľa. Windows 11 Pro si totiž môžete kúpiť za 9,79 €. Navyše, k dispozícii sú aj rôzne kombinácie, ktoré môžete využiť ak máte viac počítačov alebo chcete pomôcť niektorému z vašich známych. Do popredia vyzdvihneme napríklad kombináciu Windows 11 Pro a Office 2021 Pro, ktorá predstavuje absolútnu špičku.

Zdroj: Microsoft

Windows 10 Pro za 6,12 € – len dočasne!

Windows 10 Pro si napríklad môžete kúpiť za 7,25 € a ak si kúpite dve licencie, jedna vás dokonca vyjde len na 6,12 €. Celú ponuku si môžete pozrieť nižšie.

Foto: Microsoft / Pixabay

Ak chcete ušetriť ešte viac, na výber máte aj z niektorých zvýhodnených balíčkov, ktoré kombinujú Windows a špičkový Office. Je len na vás či si zvolíte najmodernejší Windows 11, ktorý odporúčame, alebo o niečo starší, no stále aktuálny Windows 10.

Zdroj: Ashampoo

Najlepšie nástroje pre PC

Zobraziť viac nástrojov >>>

GoDeal24 disponuje veľkou ponukou oficiálnych licencií pre rôzny softvér pre PC, Mac aj Android. Má však jednu veľkú výhodu. Namiesto plnej ceny mnohé z licencií predáva až s 80 % zľavou. Všetky licencie sú však úplne oficiálne a legálne.

Absolútna garancia dodania

Zakúpenie licencií je veľmi jednoduché. Po zaplatení vám prídu veľmi rýchlo na email a hneď ich môžete použiť. Je však nutné dodať, že akcie sú obmedzené časovo, preto v prípade záujmu netreba otáľať. Ak by ste narazili na nejaký problém s objednávaním alebo ak by vám náhodou neprišla licencia na email, neváhajte kontaktovať podporu GoDeal24 na emailovej adrese service@godeal24.com. Podpora funguje 24 hodín denne, 7 dní v týždni.