Úvod Novinky Aktuálne MIMORIADNE: Tvoj Windows už nedostane aktualizáciu. NÁVOD ako získať nový len za...

MIMORIADNE: Tvoj Windows už nedostane aktualizáciu. NÁVOD ako získať nový len za 6 €!

Ak používate starý Windows, riskujete vážne problémy.

6

Ako možno viete, extrémne populárne verzie operačných systémov Windows, konkrétne Windows 7 a Windows 8.1 dostali svoje posledné aktualizácie. Microsoft, firma, ktorá ich vyvíja, ich už ďalej nebude podporovať. To v praxi znamená, že ak útočníci nájdu spôsob, ako obísť ich zabezpečenie, vaše citlivé údaje môžu byť v nebezpečenstve. Vyriešiť sa to dá veľmi jednoducho – nainštalujete si modernú verziu. Na výber máte dve možnosti – Windows 10 alebo Windows 11.

Ak by sme si nový Windows inštalovali dnes, v redakcii by sme zvolili Windows 11, ktorý má najmodernejšie zabezpečenie, funkcie a ponúka najvyšší možný výkon. Windows 11 je však o máličko drahší než Windows 10, takže rozhodnutie je len na vás. Na pomoc opäť prichádza internetový obchod GoDeal24, ktorý zachráni nejedného z nás. Namiesto platenia niekoľkých stoviek eur ponúka originálne a plne funkčné licencie (nielen) na Windows za zlomok ceny. A keď hovoríme o zlomku, skutočne to tak myslíme. Veď posúďte sami.

Windows 10 Pro za 6,12 € – len dočasne!

Windows 10 Pro si napríklad môžete kúpiť za 7,25 € a ak si kúpite dve licencie, jedna vás dokonca vyjde len na 6,12 €. Celú ponuku si môžete pozrieť nižšie.

No a ak máte veľkú rodinu alebo viac kamarátov, využiť môžete perfektnú množstevnú zľavu na najmodernejší Office 2021. Pri kúpe 5 licencií každá jedna z nich vyjde len na 13,05 €. To ale nie je všetko.

Office 2021 Pro Plus
Zdroj: Microsoft

Limitovaný počet – Office 2021 za 13,05 €

GoDeal24 toho predáva oveľa viac. Absolútnym bestsellerom v kategórii PC nástrojov sú riešenia od renomovanej spoločnosti Ashampoo. Extrémne užitočné sú napríklad programy ako Ashampoo PDF Pro 3, ktorý vám umožní veľmi jednoducho narábať s PDF súbormi (niečo ako Word pre PDF).

Ashampoo PDF Pro 3
Zdroj: Ashampoo

Ashampoo – tie najlepšie nástroje pre PC

Zobraziť viac nástrojov >>>

Absolútna garancia dodania

Zakúpenie licencií je veľmi jednoduché. Po zaplatení vám prídu veľmi rýchlo na email a hneď ich môžete použiť. Je však nutné dodať, že akcie sú obmedzené časovo, preto v prípade záujmu netreba otáľať. Ak by ste narazili na nejaký problém s objednávaním alebo ak by vám náhodou neprišla licencia na email, neváhajte kontaktovať podporu GoDeal24 na emailovej adrese service@godeal24.com. Podpora funguje 24 hodín denne, 7 dní v týždni.