Úvod Novinky Aktuálne POZOR: Veľká banka začína blokovať staré Windows. Nový Windows 10 a Windows...

POZOR: Veľká banka začína blokovať staré Windows. Nový Windows 10 a Windows 11 získaš skoro zadarmo!

Dajte si pozor! Nestraťte prístup k internetovému bankovníctvu!

12

Ako ste možno zachytili, prvá banka v našom regióne začína blokovať prístup k svojmu internetovému bankovníctvu používateľom, ktorí používajú Windows 7 a Windows 8.1. Deje sa to kvôli tomu, lebo tieto verzie operačných systémov stratili podporu Microsoftu a už nikdy neobdržia bezpečnostnú aktualizáciu. Je preto absolútne nevyhnutné spraviť potrebný update.

Kúpiť originálnu licenciu Windows 10 Pro, Windows 11 Pro či kancelárskeho balíčku Office 2021 Pro nemusí byť finančne náročná záležitosť. Overený obchod GoDeal24 vám s tým pomôže. Nielen, že to vybavíte rýchlo, ešte aj poriadne ušetríte.

Najpoužívanejší Windows 10 Pro môžete získať za 7,25 €, ak si ale kúpite 2 licencie v jednom balíčku, jedna vás vyjde len na 6,12 €. Softvér aktivovaný pomocou originálneho produktového kľúču vám umožní udržiavať svoje zariadenie neustále aktualizované, čím sa môže postupne zvyšovať výkon, ale aj bezpečné.

LIMITOVANÁ PONUKA: WINDOWS 10 PRO OD 6,12€!

Foto: Microsoft/Pixabay (úprava redakcie)

DOŽIVOTNÝ OFFICE 2021 PRO LEN ZA 13,05€!

62% ZĽAVA! MICROSOFT OFFICE 2021 (KUPÓN „GOLE62“)

>>>Ďalšie

50 % ZĽAVA WINDOWS OS S KUPÓNOM “GOLE50“

>>> Ďalšie

NAJLEPŠIE PREDÁVANÉ SOFTVÉROVÉ PRODUKTY

Ďalšie nástroje>>>

Kľud na duši

Pochopiteľne, na webe GoDeal24 nenájdete len tie základné softvérové produkty od Microsoftu, kúpiť sa dajú aj PC hry zo Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou sú platby PayPalom alebo 24/7 zákaznícka podpora obchodu, ktorá vám vždy rada pomôže. GoDeal24 má okrem toho hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť zákazníkov na TrustPilot, čo je nezávislá platforma kontrolujúca predajcov na internete.

Všetky kľúče sú legálne verzie produktov a ich nízka cena je spôsobená tým, že ide o verzie zväčšia distribuované spolu s počítačom. Možnosť ich predaja je legálna vďaka rozhodnutiu Európskeho súdneho dvora.