Úvod Operátori 4ka AKTUÁLNE: Slovenský operátor radí, ako ušetriť. Stačí spraviť TÚTO vec a vo...

AKTUÁLNE: Slovenský operátor radí, ako ušetriť. Stačí spraviť TÚTO vec a vo vrecku máte desiatky eur!

4ka ukazuje, že kde je vôľa, tam je cesta.

1

Platiť mesačne za paušál čoraz vyššie poplatky je niečo, na čo sme si bohužiaľ museli zvyknúť. jeden operátor za druhým čoraz nepríjemnejšie faktúry ospravedlňujú narastajúcimi nákladmi, infláciou a rôznymi ďalšími dôvodmi. Nájdu sa však aj spoločnosti, ktoré chcú ísť v tomto ťažkom období proti prúdu.

Jednou z takých firiem je aj 4ka, ktorá práve predstavila veľmi zaujímavý spôsob, ako ušetriť. Vyplýva to z informácií, ktoré dnes rozoslala médiám. O tom, že to myslí s novinkou vážne, svedčí aj fakt, že na uplatňovanie zľavy (zatiaľ) neexistuje žiaden finálny termín. Jednoducho, ak sa rozhodnete, že zľavu chcete, bude vám ju uplatňovať od vidím do nevidím.

Každých 30 dní o 2 € menej

Hneď na začiatku treba ozrejmiť, že nová zľava sa týka len dvoch paušálov, a to SLOBODA+ a SLOBODA DÁTA. 4ka hovorí, že chce motivovať zákazníkov, aby prešli do 4ky a ušetrili desiatky eur a popravde, nemýli sa.

4ka
Zdroj: 4ka

Ak si totiž od 13.10.2022 do 28.2.2023 vyberiete jeden z týchto paušálov a úspešne si k nemu prinesiete svoje staré číslo od iného operátora, automaticky vám aktivuje zľavu 2 €. Táto suma sa vám strhne každý mesiac, ak budete pokračovať v platení paušálu. Z 15-eurového paušálu tak môže razom vzniknúť 13-eurový paušál.

Návod, ako na to

Operátor 4ka pre záujemcov pripravil presný návod na to, ako znížiť cenu paušálu o 2 €. Je to veľmi jednoduché, celé to nezaberie viac než pár minút. Teda až na to 4-dňové čakanie pri prenose čísla.

  1. Kúpte si 4ka SIM kartu s paušálom SLOBODA DÁTA alebo SLOBODA + DÁTA NAVYŠE
  2. Pri kúpe požiadajte o prenos čísla do 4ky najneskôr do 28. 2. 2023
  3. Po úspešnom prenose získavate automaticky každých 30 dní zľavu 2 €

Zľava pritom platí dovtedy, dokým budete paušál využívať (pravidelne si ho platiť).

4ka
Zdroj: 4ka

Číslo nevlastní operátor, ale vy

Je tiež nutné uvedomiť si, že za prenos čísla nič neplatíte. Vaše číslo totiž patrí len vám, nie operátorovi. No a aby toho nebolo málo, celý proces je automatizovaný, čo znamená, že vy už nemusíte robiť nič. Operátor za vás vybaví všetko potrebné, čo však môže trvať 4 pracovné dni.

Keď sa takto rozhodnete, nezabudnite si nastaviť automatickú obnovu paušálu z platobnej karty alebo z kreditu. Spraviť tak môžete napríklad v zákazníckej zóne. Pripomenieme, že 4ka len nedávno oslávila 7. narodeniny. Pre klientov si ako darček pripravila špeciálny darček vo forme 1 GB mobilných dát.

Predvianočný čas je pre operátorov veľmi dôležitý. Vianočnú ponuku predstavia už onedlho všetci – Orange už 20. októbra, Telekom zas 24. októbra.