Úvod Samsung Samsung Galaxy Note 10+ Slováci si za 5 dní predobjednali o 67 % viac Galaxy Note10 a Note10+...

Slováci si za 5 dní predobjednali o 67 % viac Galaxy Note10 a Note10+ než Note9

1

Samsung hlási obrovský záujem o jej najnovšie vlajkové lode Galaxy Note10 a Note10+. Za prvých 5 dní sa na Slovensku i v Česku predobjednalo o 67 % viac zariadení, ako tomu bolo v prípade predchádzajúceho modelu.

Verzia Galaxy Note10+ s 512 GB vnútornou pamäťou tvorí až tretinu všetkých predobjednávok, a záujem tak predstihol očakávania. Najväčší záujem je o striebornú farbu Aura Glow (60 %), čierna verzia Aura Black tvorí 40 % predobjednávok, informovala v tlačovej správa spoločnosť.

Záujem Slovákov o  Galaxy Note10 a Note 10+ počas predobjednávkovej kampane nás úprimne prekvapil. Po sérii Galaxy S10 a Galaxy A50 ide tak o ďalšie zariadenia, ktoré tento rok zaznamenávajú rekordný dopyt, uviedol Tomáš Balík, riaditeľ mobilnej divízie spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak, a dodal: Kladne bol zákazníkmi prijatý aj menší model Note10, ktorý je vstupnou bránou do sveta Galaxy Note, za čo zákazníkom ďakujeme.

Až 60 % záujemcov využilo bonusovú akciu, v rámci ktorej môžu odpredať svoje staré zariadenie a získať k výkupnej cene aj jednorazový bonus. Bonus 200 eur môžu záujemcovia získať pri odpredaji funkčných modelov Galaxy Note1 až Note9. Pre ostatné značky a modely (funkčné smartfóny a tablety) je bonus 100 eur. Informácie o bonusovej akcii sú k dispozícii na stránke www.novysamsung.sk.