Úvod Operátori 4ka Máš 4ku? Takto získaš dáta navyše, je to jednoduché!

Máš 4ku? Takto získaš dáta navyše, je to jednoduché!

0
4ka

Najmladší slovenský operátor si pred koncom roka pripravil niekoľko zmien, ktoré vstúpili do platnosti 14. decembra 2018. Zákazníci môžu získať viac dát doma aj v zahraničí a poteší inovovaná Moja Zóna.

Moja zóna ako samoobslužný portál pre zákazníkov 4ky ponúka prehľad o spotrebe a všetkých službách, ktoré majú užívatelia aktivované. Svoju mobilnú agendu tak zákazníci obslúžia z pohodlia domova alebo jednoducho pomocou smartfónu.

Moja zóna je teraz prehľadnejšia, medzi najväčšie novinky patrí interaktívna navigácia, ktorá jednoducho prevedie užívateľa cez rôzne nastavenia. Portál sa oplatí používať. Získať totižto môžete bonusové dáta.    

1 GB dát navyše získa každý zákazník, ktorý si v čase od 14.12.2018 do 30.6.2019 založí konto v Mojej zóne, nastaví si automatickú platbu za služby a v uvedenom období sa služba aspoň raz automaticky obnoví. 

moja zona

Zákazník dostane 1 GB dát/mesačne v krajinách EHP zadarmo až po dobu 4 mesiacov, podľa počtu aktivovaných a platobnou kartou zaplatených dátových balíkov, a 1GB dát/mesačne v celej SR ZADARMO až po dobu 4 mesiacov, ak sa v uvedenom období aspoň raz automaticky obnoví dátový paušál SLOBODA DATA, nový paušál TO. alebo hlasový paušál Moja 100vka.

Do 30.6.2019 tak môže každý, kto splní tieto podmienky, čerpať tento benefit až štyrikrát a získa tak 4 GB dát ako darček od 4ky.

Ako na to:

  1. Zaregistrujte sa na www.4ka.sk/moja-zona
  2. Uložte si telefónne číslo
  3. Pridajte platobnú kartu
  4. Nastavte si Automatickú platbu kartou

Viac informácií je dostupných na adrese www.4ka.sk/data-zadarmo.

Dáta v Európe

Zákazníkov, ktorí cestujú do krajín EHP (okrem členských krajín EÚ je to aj Island, Nórsko a Lichtenštajnsko) poteší navýšenie dát v dátových balíkoch v sieti 4ka a v obľúbenom balíku GIGA. Zmeny sa dotknú všetkých nových aktivácii a automatických obnov kombinácií SLOBODA + dátový balík v sieti 4ka a dátového balíka GIGA.

V SLOBODA 100+, SLOBODA 300+ a SLOBODA NEKONEČNO+ sa objem dát mení z 0,83 GB na 1,11 GB v rámci EHP a v balíku GIGA už budú môcť zákazníci čerpať namiesto 0,56 GB až 0,75 GB dát v celej EÚ, ale tiež na Islande, v Nórsku a v Lichtenštajnsku. Nové objemy dát platné od piatka 14.12. nájdete na: