Úvod Operátori Operátor 4KA predstavil nové paušály SLOBODA: Najlacnejší už za 5 EUR a...

Operátor 4KA predstavil nové paušály SLOBODA: Najlacnejší už za 5 EUR a nálož dát

9
sloboda

Mobilný operátor 4ka začína od pondelka (5.3.2018) s predajom úplne nových paušálov s názvom SLOBODA. Najlacnejší bude stáť iba 5 EUR a ku každému novému paušálu je možné dokúpiť si aj veľké objemy dát. Operátor o významných novinkách informoval dnes na tlačovom podujatí v Bratislave.

Symbolicky, prečítaním a podpisom Manifestu slobodného dátovania dnes topmanažment operátora oznámil zmenu svojho portfólia služieb: „Nové portfólio je pokračovaním nášho boja za výhodné telekomunikačné služby pre ľudí na Slovensku. Vytvorili sme ho tak, aby si náš zákazník vedel jednoducho nakombinovať takú paletu služieb, akú práve potrebuje. Samozrejme, každý mesiac ten mix môže mať iný,“ vysvetlil výkonný riaditeľ SWAN Mobile, Martin Mosný, princíp zmeny.

sloboda

V nových paušáloch SLOBODA nájdu zákazníci vždy okrem minút volaní a SMS aj 1 GB dát na celom Slovensku. Môžu ich minúť nielen v sieti 4ky, ale aj v národnom roamingu v celoslovenskej 3G sieti. Rýchle dáta od 4ky sú už dostupné pre 95 percent obyvateľov Slovenska. Okrem toho si ku každému novému paušálu môžu dokúpiť veľké objemy dát v 4G sieti, a nový paušál SLOBODA si môžu aj počas jeho platnosti vylepšiť na SLOBODU+.

4ka

Najlacnejší nový paušál SLOBODA 100 prináša iba za 5 EUR 100 minút alebo SMS a k tomu 1 GB dát na celom Slovensku. Za ďalšie tri eurá ponúka SLOBODA 100+ aj 10 GB dát v sieti 4ka navyše. SLOBODA 300 znamená 300 minút alebo SMS a 1 GB dát na Slovensku. Za 3 eurá navyše dostane zákazník 15 GB dát v 4G sieti 4ky. V novom paušály SLOBODA∞ má zákazník neobmedzené volania a SMS s 1 GB dát v SR a za 3 eurá navyše dostane aj neobmedzený objem dát v 4G sieti 4ky.

„Okrem toho zostáva v ponuke aj obľúbený dátový balík GIGA, ktorý bude od pondelka ešte výhodnejší a bude platiť nielen v našej 4G sieti, ale aj v národnom roamingu v 3G sieti obchodného partnera. Cena 2 eurá za 1 GB dát na Slovensku je bezkonkurenčná,“ hovorí riaditeľ pre stratégiu SWAN Mobile Jozef Lasz.

sloboda

Nové paušály SLOBODA sú s automatickou obnovou, teda sa zákazníkovi obnovia z jeho kreditu na SIM karte vždy po uplynutí jedného mesiaca od jeho aktivácie alebo od poslednej automatickej obnovy. Žiadna zo služieb tradične nie je s viazanosťou. Dátový balík GIGA si je možné aktivovať samostatne, ale aj v kombinácii s novými paušálmi SLOBODA a obnoví sa ihneď po vyčerpaní dát. Klienti tak aj po minutí predplateného paušálu nemusia dátovať z kreditu.

Pre tých, ktorí hľadajú čisto dátové služby ponúka 4ka nový paušál SLOBODA DÁTA za 12 EUR, ktorý obsahuje neobmedzený objem dát v 4G sieti 4ky a 1 GB dát na celom Slovensku.

Aj po týchto zmenách ostávajú v platnosti výhodné jednotkové ceny: 4 centy za minútu volania/SMS a 1 cent za 1 MB dát, rovnako na celom Slovensku aj v EÚ. Nové paušály SLOBODA si zákazníci môžu aktivovať cez zákaznícku Moju zónu na 4ka.sk, zaslaním aktivačného príkazu SMS na číslo 950 alebo na každej pobočke Slovenskej pošty, v SWAN centrách a v špecializovaných sieťach Digitall a mobilonline.sk.

Paušály SLOBODA

[table id=80 /]

[table id=81 /]