Xiaomi zastavil aktualizáciu Xiaomi Mi A1: Príliš spomaľovala telefón

Xiaomi zastavil aktualizáciu Xiaomi Mi A1: Príliš spomaľovala telefón

Xiaomi sa s aktualizáciou modelu Mi A1 poponáhľal.

2
xiaomi mi A1

Koniec 2017 bol pre majiteľov obľúbeného Xiaomi Mi A1 veľmi príjemný. Čínsky výrobca totiž začal rozposielať aktualizáciu na najnovší Android 8.0 Oreo. Bohužiaľ, aktualizácia nebola až taká kvalitná, ako sa čakalo.

Spoločnosť preto na základe mnohých sťažností majiteľov A1 aktualizáciu zastavila. Xiaomi momentálne na oprave nahlásených chýb usilovne pracuje.

Medzi tie najhlavnejšie chyby trápiace Xiaomi Mi A1 patrili problémy s aplikáciami fotoaparátu a číselníku, zobrazením nedávno spustených aplikácií, funkcionalitou snímača odtlačkov prstov a výdržou batérie. Xiaomi teda má na tanieri poriadnu dávku bugov, s ktorými sa musí vysporiadať.

Najotravnejšou chybou bol však určite problém s aplikáciou číselníku, ktorá pri zadávaní čísla jednoducho zamrzla. Výrobca musí taktiež opraviť problém s výdržou batérie pri spustenom Bluetooth pripojení, čo dokázalo telefón odrovnať do niekoľkých hodín.

Keď sa aktualizácia opäť spustí, budeme vás informovať.

  • wladkqo

    Aktualizácia bola dnes znovu spustená!

  • Zuno Zuno

    P. premier zase oblbuje ludi. „vždy začiatkom januára sa na Úrade vlády, v poobedňajších hodinách, koná tzv. Novoročná kapustnica pre všetkých zamestnancov. „. Ja som tiez zamestnanec, a nielenze ma nikto nepozval, ale mi o tom ani nedali vediet. Ja by som sa hambil taketo nieco napisat.