Úvod Zariadenia KOOLNEE K1 Trio: Mladý čínsky výrobca vylepšuje svoj prvý smartfón

KOOLNEE K1 Trio: Mladý čínsky výrobca vylepšuje svoj prvý smartfón

Tlačová správa.

0
KOOLNEE K1 Trio
© KOOLNEE

KOOLNEE je úplne nová značka smartfónov, ktorá vznikla v minulom roku a asi nebude prekvapením, že pochádza z Číny. Prvý smartfón výrobcu, ktorého motto znie: „nad očakávania“, niesol označenie KOOLNEE K1.

KOOLNEE prvý smartfón vylepšuje a výsledkom je KOOLNEE K1 Trio. Výrobca opustil dizajn alá Samsung Galaxy S8 a po novom sa mu zapáčilo prevedenie bez rámikov o troch stranách.

Nový nie je iba dizajn, ale aj parametre. Výrobca povýšil výkon, pamäte a výdrž.

KOOLNEE K1 Trio má 6,01-palcový in-cell displej s pomerom strán 18:9 a FHD+ rozlíšením. Tak ako väčšinu podobných smartfónov, aj tento model poháňa čipset Helio P23 výrobcu MediaTek.

Kapacita operačnej pamäte stúpla zo 4 GB na 6 GB a interné úložisko dostalo dvojnásobok pôvodnej kapacity, finálnych 128 GB. Batéria si polepšila o necelých 300 mAh na konečných 4200 mAh.

KOOLNEE K1 Trio
© KOOLNEE

KOOLNEE K1 Trio má snímač odtlačkov prstov umiestnený na prednej strane v spodnej brade. Podľa výrobcu je takéto umiestnenie zákazníkmi žiadanejšie. Ako inak, funkciu rozpoznávania tváre má aj tento smartfón.

Neprekvapí ani duálny fotoaparát výrobcu Sony s rozlíšením 16 Mpx. Sekunduje mu ďalší 2 Mpx snímač. Vpredu sa nachádza 8 Mpx kamera s clonou F/2.2. Rovnakou svetelnosťou je vybavený aj zadný fotoaparát.

KOOLNEE K1 Trio je úplnou novinkou a zatiaľ sa nachádza iba v ponuke predajcu JoyBuy v rámci predpredaja. Smartfón stojí takmer 235 EUR. O rozšírení dostupnosti a ďalších novinkách bude výrobca informovať na oficiálnej stránke alebo na svojom Facebooku.

KOOLNEE K1 Trio