Úvod KOOLNEE KOOLNEE K1 Predstavujeme KOOLNEE K1: Dokáže ťa takto lacný telefón skutočne zaujať?

Predstavujeme KOOLNEE K1: Dokáže ťa takto lacný telefón skutočne zaujať?

Tlačová správa

10

O spoločnosti KOOLNEE ste ešte asi nepočuli. Nečudujeme sa vám, je to úplne nový výrobca, ktorý má však obrovské ambície. Svedčí o tom aj ich motto: „Nad očakávania“. Je to presne to, po čom všetci pri kúpe telefónu túžime. S novým mottom pred očami sa inžinieri KOOLNEE pustili do práce a vytvorili ich vôbec prvý smartfón.

KOOLNEE K1

Cena: 127,55 €

Dizajn navrhnutý tak, aby bol funkčný

Kulmináciou snahy je ich vôbec prvý smartfón, KOOLNEE K1. Ide o zariadenie, ktoré ponúka 6,01-palcový FHD+ displej s 4D technológiou a dizajnovým jazykom „Lumia“. Telefón poháňa stále moderný Android 7.0 Nougat a osemjadrový procesor s taktom 1.5 GHz.

Vďaka dobre odvedenej práci softvérových inžinierov KOOLNEE K1 nespotrebováva veľa energie, čo znamená, že ponúka vynikajúcu výdrž batérie. Keď však treba, vie aj zabrať a popasovať sa s náročnými aplikáciami či hrami.

Drž menej, viď viac

Vďaka novým výrobným procesom sa KOOLNEE podarilo dotiahnuť pomer displeja k prednej strane až na 90,18 %. Je to tak blízko k bezrámikovému displeju, ako sa len dá. V dlani teda jeho 6,01-palcový FHD+ displej (2 160 x 1 080) vôbec nebude pôsobiť tak rozmerne, ako pri starších zariadeniach.

Výkon, ktorý nesklame

Mnohí ľudia si myslia, že umenie a technológie či dizajn a funkcionalita sú protikladmi. Opak je však pravdou, o čom svedčí aj dizajn KOOLNEE K1. Nový smartfón ponúka 8-jadrový procesor s jadrami o takte 1.8 GHz (MT6750T), 4 GB operačnej pamäte RAM, 64 GB úložisko, Android 7.0 Nougat3 190 mAh batériu. Spolu s vyladeným softvérom tak nemá problém s multitaskingom a nízkou spotrebou energie.

K1 je už dostupný u vybraných partnerov. Jedným z nich je napríklad GearBest.com, ktorý ti ho vie doručiť bez nutnosti doplácať DPH.