Úvod Výrobcovia Bluboo BLUBOO S3 je telefón, ktorý je inšpirovaný zatiaľ nepredstavenou Galaxy S9

BLUBOO S3 je telefón, ktorý je inšpirovaný zatiaľ nepredstavenou Galaxy S9

Tlačová správa BLUBOO.

0
©BLUBOO

Hoci očakávaná novinka Samsung Galaxy S9 ešte ani oficiálne neuzrela svetlo sveta, čínsky výrobca BLUBOO už predstavuje konkurenciu inšpirovanú práve modelom juhokórejského giganta.

BLUBOO očakáva, že svoju novinku s názvom S3 predstaví v rovnakom čase, ako Samsung svoj S9. Podľa slov samotného výrobcu je novinka BLUBOO S3 vyrobená pre podnikateľov a bude dostupná v dvoch farebných prevedeniach – polnočná tmavá a šampanská zlatá.

©BLUBOO

Z uniknutých obrázkov môžeme vidieť, že BLUBOO S3 si privlastnil vzhľad podobný Samsungu. Nielen horná, ale aj spodná časť prednej strany je zúžená tak, aby zostalo viac miesta pre čo najväčší displej, ktorý v tomto prípade bude zaberať až 90% prednej plochy. Na zadnej strane nájdete dvojicu kamier, ktorá je usporiadaná vertikálne. Hneď pod nimi nájdete snímač odtlačkov prsta, čo je omnoho lepšie a praktickejšie umiestnenie ako vedľa kamier.

Výbornou správou je tiež fakt, že novinka od BLUBOO bude disponovať obrovskou 8 300 mAh batériou s podporou rýchleho 9V/3A nabíjania. Do plnej kapacity ju tak nabijete za dve a pol hodiny.

Pre kompletné informácie o novinke BLUBOO S3 si však budeme musieť ešte chvíľu počkať.