Úvod Udalosti CES 2018 CES 2018: Aké tlačové konferencie nás čakajú a čo máme očakávať?

CES 2018: Aké tlačové konferencie nás čakajú a čo máme očakávať?

Čo nás čaká počas CES 2018? Sledujte s nami!

0

CES 2018, najväčší technologický veľtrh na svete, sa už tradične odohráva začiatkom roka v americkom Las Vegas. Podobne, ako každý rok, aj tento očakávame predstavenie nových zariadení, technológií či služieb.

Kedy sa však tieto udalosti budú konať? Výrobcovia zverejnili dátumy svojich konferencií, ktorých rozpis nájdeš nižšie:

8. január

Spoločnosť Honor o 4.00 ráno predstaví nový smartfón alebo smartfóny. Očakávame, že to budú modely Maya, Salina alebo Honor 1, ktoré by mohli, podobne ako Mate 10 Pro, disponovať hardvérom špecificky určeným pre prácu s umelou inteligenciou.

Na 8. január má konferenciu naplánovanú aj juhokórejský gigant, LG, ktorý má o 17.00 predstaviť novú farebnú verziu LG V30. Je však možné, že počas 45-tich minút nám stihne ukázať aj niečo, čo neočakávame.

O 20.00 svoju prezentáciu odpáli spoločnosť BlackBerry. Či predstaví nový produkt alebo softvér zatiaľ známe nie je. Niečo nám však určite ukáže.

Tesne pred polnocou, o 23.00, začne konferencia Samsungu. Ten má ukázať nové mid-range zariadenia, pravdepodobne radu Galaxy A, poprípade Galaxy J.

9. január

Azda najväčším predstavením, čo sa smartfónov týka, bude konferencia Sony, počas ktorej by sme sa mali dozvedieť detaily týkajúce sa ich novej vlajkovej lode. Stane sa tak skoro ráno, o 02.00.

Koniec 9. januára sa bude niesť v znamení Huawei, ktorý v čase od 23.00 do 00.00 porozpráva o svojich plánoch priniesť zariadenia aj na územie Spojených štátov. Američania Huawei takmer vôbec nepoznajú, čo pre Huawei predstavuje obrovskú možnosť rozšíriť svoj rozsah pôsobenia.

Oveľa viac

Okrem spomínaných veľkých konferencií sa na CES 2018 mihne veľa zaujímavej technológie, o ktorej budeme intenzívne informovať. Sledujte nie len nás, ale aj TECHBYTE.sk, kde sa dočítate či už o smartfónoch, tak aj o technológiách týkajúcich sa PC, TV a ďalších odvetví.