Úvod Novinky Na Slovensko dorazila nová hudobná služba: Vyskúšaj Amazon Music na 30 dní...

Na Slovensko dorazila nová hudobná služba: Vyskúšaj Amazon Music na 30 dní zadarmo!

0
amazon music

Služba Amazon Music Unlimited je oficiálne dostupná v ďalších 28 krajinách a Slovensko medzi nimi nechýba. Rozšírenie dostupnosti Amazon ohlásil ešte v piatok, 8. decembra. 

Amazon Music Unlimited ponúka viac ako 40 miliónov skladieb, tisíce playlistov a hudobných staníc pre milióny nových poslucháčov po celom svete.

Noví zákazníci môžu začať s neobmedzeným a bezplatným počúvaním noviniek z hudobných rebríčkov, ktoré zahŕňajú interpretov ako Katy Perry, J Balvin, Luis Fonsi, Post Malone a mnoho ďalších na Amazon Music Unlimited vďaka aplikácii Amazon Music, ktorá je dostupná pre iOS, Android, Mac, PC, Fire TV a na akomkoľvek webovom prehliadači na stránke www.amazonmusic.com.

amazon music
Webové rozhranie služby

Zároveň sa oddnes začína doručovať Amazon Echo do týchto krajín a umožní zákazníkom, ktorí si ho objednajú na www.amazon.com/echo, zažiť jednoduchosť ovládania Amazon Music Unlimited vďaka virtuálnej asistentke Alexa.

Ovládanie hlasom

Služba Amazon Music Unlimited prichádza s hlasovým ovládaním Music Powered by Alexa na inteligentných zariadeniach Echo. Pre milióny fanúšikov je počúvanie hudby vďaka Alexa nesmierne jednoduché a pohodlné.

Hľadáte konkrétnu pieseň? Stačí v Angličtine požiadať Alexu: „Alexa, Play Sorry no Sorry by Demi Lovato“. Chcete konkrétneho umelca? Stačí povedať „Alexa, play Miguel.“ Predplatitelia môžu požiadať o prehratie hudby konkrétneho žánru: „Alexa, play rock music“ alebo konkrétneho playlistu : „Alexa, play a ‚Classic Rock‘ station“ alebo „Alexa, play the ‚Brand New Music‘ playlist by Amazon“.

amazon music
Mobilná aplikácia Amazon Music

Ľudia, ktorí majú radi prekvapenia, môžu jednoducho povedať: „Alexa, play music“ a Alexa sama vygeneruje personalizovanú hudobnú stanicu podľa preferencií používateľa.

Amazon Music Unlimited – ceny

Tak ako bolo, resp. stále je zvykom pri iných službách, Amazon Music Unlimited ponúka 30-dňové bezplatné skúšobné obdobie. Jeden mesiac je dosť dlhá doba na to, aby ste zistili, či je služba lepšia ako napríklad váš predplatený Deezer či Spotify.

Tieto služby sú u nás dobre etablované a Spotify patrí k tým najpreferovanejším vôbec.

Hudobná služba od Amazonu u nás existuje v troch rôznych verziách s cenami prispôsobenými jednotlivým krajinám. Echo Plan je exkluzívny balíček služieb, ktorý ponúka za najnižšiu cenu prístup ku kompletnému hudobnému katalógu Amazon Music Unlimited, ktorý môžete počúvať na jednom zariadení Echo Dot, Echo alebo Echo Plus. Cena balíčka je 2,49 EUR mesačne.

Individual Plan umožňuje počúvať hudbu súčasne až na 10 zariadeniach a stojí 5,99 EUR mesačne. Balíček Family Plan sprístupňuje službu naraz až 6 členom rodiny. Jeho cena je 8,99 EUR mesačne.

Dôležité odkazy