Úvod Tlačová správa Myslite na svoj biznis s notebookmi Think

Myslite na svoj biznis s notebookmi Think

0
Showroom v Banskej Bystrici

Podľa nového zákona sa stali čítačky, spolu s elektronickými dokladmi, povinným doplnkom pre podnikateľov. Prostredníctvom čítačiek totiž budú komunikovať s úradmi a vybavovať tak veci bez nutnosti ich návštevy. Produktová rada notebookov Think, ktorú spoločnosť MARSANN IT ponúka vo svojich Lenovo showroomoch už čítačku obsahuje.

Spoločnosť MARSANN IT sa radí medzi stabilných slovenských poskytovateľov IT riešení a služieb. Od svojho vzniku, v roku 2007, neustále rastie povedomie a s tým spojený status tejto spoločnosti, rovnako ako povedomie o značke Lenovo na slovenskom a českom trhu. Pre podnikateľov si spoločnosť pripravila zaujímavú ponuku. So svojimi produktami Think, ktoré patria medzi najobľúbenejšie, ponúka aj trojročnú záruku v hodnote až 150 Eur úplne zadarmo.

02_bory_fotky_showroom
Showroom v Bory Mall

Ľudia a najmä podnikatelia nemôžu zbytočne strácať čas. V MARSANN IT to vedia

„Je jedno, v akom biznise pôsobíme. Všetci kladieme na zákaznícky servis čoraz väčšie nároky. O to viac to platí v podnikateľskom prostredí, kde skutočne nemáte čas zaoberať sa vecami, ktoré majú jednoducho iba fungovať a nie váš biznis brzdiť.“ hovorí Ján Baliak, Managing Director MARSANN IT.

Stredným a malým podnikateľom nevenuje zvláštnu pozornosť veľa spoločností. MARSANN IT však práve pre nich prináša efektívne riešenia. Vychádzajúc zo svojich dlhoročných skúseností preto ponúkajú pre firemných zákazníkov výhody, ktoré ocení každá firma.

03_digital_fotky_showroom

„Našou alfou omegou je, že u nás dostanete viac, aj keď ste o to nežiadali. Exkluzívny partner Lenovo si môže jednoducho dovoliť, dať vám viac.“ dodáva.

Exkluzívne služby pre majiteľov legendárnej rady Think

Legendárne rady Lenovo ThinkPad a ThinkCentre majú povesť spoľahlivých a odolných zariadení. Preto, že sú tieto produkty obzvlášť obľúbené, prináša MARSANN IT pre všetkých podnikateľov a firmy nadštandardnú predĺženú záruku na 3 roky On-Site, čo znamená opravu na mieste, kde sa zariadenie používa. Okrem toho sa každý biznis zákazník pri kúpe zariadenia stáva členom klubu Exclusive, ktorý mu ponúka hneď niekoľko ďalších služieb priamo v mieste, kde zariadenie kúpil.

04_ke_fotky_showroom

V prípade poruchy zariadenia, ktorá sa prejaví do 14 dní od kúpy vám ponúknu výmenu tohto zariadenia kus za kus. Navyše, riešenie servisných prípadov rady Think sľubujú do 7 pracovných dní. Počas doby, kedy je zariadenie v servise je poskytnutý náhradný notebook každému členovi klubu Exclusive.

androidportal_cover-sk

MARSANN IT

  • je špecialista na značku Lenovo
  • má širokú ponuku produktov a ich vynikajúcu skladovú dostupnosť
  • ponúka operatívny leasing
  • ku každému zariadeniu ThinkPad a ThinkCentre dáva 3-ročnú záruku On-Site
  • je autorizovaným servisom ThinkPad a ThinkCentre

Exkluzívne showroomy a servis Lenovo na Slovensku

  • Digital Park, Bratislava
  • Bory Mall, Bratislava
  • Europa SC, Banská Bystrica
  • Aupark, Košice

Tento článok je inzerciou spoločnosti Lenovo.