Úvod Tlačová správa Honor: Aktualizácia na Marshmallow pre Honor 7 je tu

Honor: Aktualizácia na Marshmallow pre Honor 7 je tu

0
Značka mobilných telefónov Honor sa rozhodla potešiť majiteľa svojej vlajkovej lode Honor 7 aktualizáciou operačného systému na najnovší Android 6 Marshmallow. Aktualizácia prinesie tiež update unikátneho používateľského prostredia EMUI, a to na verziu 4.0.

Majitelia smartfónu Honor 7 sa tak môžu tešiť na rýchlejší chod systému, dlhšiu výdrž batérie a desiatky ďalších čiastkových vylepšení. Momentálne aktualizácia zahŕňa vlajkové lode Honor 7 aj Honor 7 Premium. Prvá vlna aktualizácií už začala, v najbližšej dobe sa dočkajú všetci majitelia týchto modelov. Systém sa upgraduje bez ohľadu na existujúcu verziu Androidu. Aktualizácia ponúkne telefón automaticky skrz systémové notifikácie (metóda OTA).

Dôraz na bezpečnosť, rýchlosť aj šetrenie batérie

Aktualizácia operačného systému na verziu Android 6 Marshmallow ide ruka v ruke s povýšením používateľského prostredia EMUI na verziu 4.0. Vylepšenie prináša rad užitočných noviniek. Jednou z nich je inteligentné šetrenie batérie, kedy telefón pozná, či ho používate, alebo len cez noc leží na stole a automaticky zvolí optimálne výkonové nastavenie.

Honor_7_02

Dôležitou zmenou je zvýšenie bezpečnosti pri inštalácii aplikácií. Systém s Marshmallow teraz umožňuje vypnúť či zapnúť celkom osem rôznych oprávnení. Patria medzi nich kontakty, telefón, sms, umiestnenie, mikrofón, fotoaparát, kalendár a senzory pohybu.

Ďalšou vychytávkou je ľahšia práca s hypertextovými odkazmi naprieč aplikáciami.

V neposlednom rade poteší aj vylepšené kopírovanie, vyberanie a vkladanie textu. Celkovo potom používateľ získa plynulejší chod systému, rýchlejšiu odozvu a viac možností k prispôsobeniu vzhľadu OS.