Úvod Tlačová správa Nová simulačná mobilná hra zdarma: Skúste riadiť supermarket

Nová simulačná mobilná hra zdarma: Skúste riadiť supermarket

1
Vaším hlavným cieľom v hre sú spokojní zákazníci Foto: Tesco

Vyskúšajte si rolu manažéra supermarketu, ktorý momentálne poznáte len z pohľadu zákazníka. Navrhnite si vlastnú predajňu, rozvíjajte ju regál po regále a zvoľte si najlepšiu obchodnú stratégiu, ktorá vás dovedie až k úspešnému hypermarketu. Aplikácia je zdarma a bez mikrotranzakcií.

Hra Moje malé Tesco sa stala jednou z najúspešnejších mobilných hier v Maďarsku a teraz je kompletne v slovenčine. Stiahnuť si ju môžete do svojho telefónu či tabletu so systémom iOS, Android a Windows Phone. Hrať ju môžete i offline.

http://youtu.be/NzwUSdUSkkc

Role manažéra predajne

Ako manažér zistíte, že základom úspechu je vhodne zvolená stratégia. Budete rozhodovať, aký tovar a kedy objednáte, a ktoré výrobky si sami vyprodukujete. Bude na vás či tovar umiestnite do regálov, obslúžite zákazníkov alebo najprv vybavíte online objednávky. Ale hlavné bude dobre rozhodnúť, kedy a ako investujete do rozvoja. Navyše na vás každý deň čakajú nové výzvy a môžete tiež obchodovať s priateľmi a ďalšími hráčmi.

Čím viac spokojných zákazníkov získate, tým viac budete mať peňazí, zamestnancov i možností. Pripravených je pre vás cez 100 úrovní, s ktorými budete postupne rozširovať svoju predajňu i sortiment. Hra je založená na menších úlohách, ktoré sa dajú jednoducho plniť i v priebehu krátkych voľných chvíľ behom dňa. Práca úspešného manažéra však nikdy nekončí!

S vašimi úspechmi sa bude rozrastať vaša predajňa i sortiment Foto: Tesco
S vašimi úspechmi sa bude rozrastať vaša predajňa i sortiment
Foto: Tesco

Prepojenie virtuálneho a reálneho sveta

Hra bola vytvorená podľa reálnych obchodov Tesco a je priebežne aktualizovaná. V hre sa stretnete s rovnakými službami, vybavením i sortimentom, ktoré poznáte z vlastných nákupov. Máte tak možnosť sami vyskúšať, ako obchod skutočne funguje a o čo všetko je nutné sa postarať.

Stiahnite si ihneď svoj hypermarket do vrecka!

[googleplay url=“https://play.google.com/store/apps/details?id=com.possiblegames.tesco_sk“]