V dnešnej piatkovej porcii Android aplikácií a hier nájdete tipy na skvelú galériu pre vaše fotografie, zaujímavú video-sociálnu sieť, analyzátor používania smartfónu, pokročilú aplikáciu pre úpravu videí alebo šikovný spúšťač aplikácií.

Mobilných gamblerov dostane simulácia helikoptéry, fyzikálna hra, titul, ktorý otestuje vaše reflexy, logická namotávka a skvelý fackovací panák, ktorému môžete do sýtosti dávať zabrať.

MyRoll Gallery

androidportal(068)

Skvelá náhrada predinštalovanej galérie od výrobcu. Je bezplatná, rýchla, podporuje Android Wear a jej popularita rastie závratným tempom. Majte svoje fotografie pekne po kope tak, ako si zaslúžia.

 

Coub

androidportal(067)

Rozhodne zaujímavá video sociálna sieť, ktorá má až 50 miliónov divákov mesačne. Desať sekundové videá môžete sledovať, pridávať, zdieľať na Facebooku alebo Twitteri a nájdete tam množstvo žánrov, od vtipných po roztomilé či nostalgické.

 

QualityTime


Hĺbková analýza používania vášho smartfónu. Koľko času trávite so smartfónom v ruke alebo koľko času venujete konkrétnej aplikácii alebo hre vám prezradí bez problémov a asi budete aj prekvapení.

 

Lazy Swipe

Skvelá pomôcka pre naozaj rýchly prístup k aplikáciam. Stačí potiahnuť prstom z ľavého alebo pravého dolného rohu a pred vami sa zobrazia vami prednastavené aplikácie.

 

KineMaster

KineMaster je prvý a jediný skutočný profesionálny nástroj pre editáciu videa. Ponúka funkcie ako programy známe z PC, no všetko máte doslova v dlani.

 

Helicopter Sim

androidportal(065)

Ak máte chuť na poriadny siimulátor, táto hra je pre vás. Vo free verzii na vás čaká režim voľného letu a 6 misií, pričom budete musieť odolávať smrtiacim hrozbám v detailne spracovaných lokáciach.

 

ULTRAFLOW

ULTRAFLOW je minimalistická, čisto fyzikálna hra v abstraktnom poňatí. Je zadarmo, bez reklám a na dlhú dobu vás zabaví až 99 levelov.

 

Hypher

androidportal(066)

Veľmi jednoduchá a zároveň veľmi ťažká hra, ktorá otestuje vaše reflexy. Presúvajte platformy z jednej stany na druhú a prežite čo najdlhšie.

 

Stop!

V tejto unikátnej logickej hre musíte mať na pamäti len jeden úkon. Stop! Presvedčte sa na promo videu.

 

Turbo Dismount

Skvelá zábava v podobe búrania so všetkým a do všetkého so známou postavičkou, ktorú ste v predošlej hre neustále zhadzovali zo schodov. Využitie kinetiky teraz dostalo akčnejší rozmer.