Úvod Piatková porcia Piatková porcia Android aplikácií 120.

Piatková porcia Android aplikácií 120.

1

Piatková porcia Android aplikácií a hier vám tentokrát ponúka zaujímavý tip na novú launcher aplikáciu, merač kvality od Orange-u, šifrované maily, inteligentnú galériu alebo optimalizačnú aplikáciu.

Priečinok s hrami skvele doplní ničiteľský Blok Armor, novinka od tvorcov Wormsov, riadenie letovej prevádzky, slovenské puzzle a psychadelická novinka.

T9 Launcher

androidportal(035)

Nový launcher vždy poteší, navyše ak prinesie niečo nové. Dominantou tlačítkových „hlúpych“ mobilov bola predikcia textu T9 a práve v tejto launcher aplikácii funguje podobne vyhľadávanie. Stačí stlačiť domovské tlačidlo, objaví sa klávesnica a môžete kontextovo vyhľadávať všetko. Kontakty, aplikácie, informácie…

 

Orange Kvalimeter

orange-

Orange umiestnil do obchodu Google Play šikovnú aplikáciu, ktorá sa postará o analýzu kvality vášho internetového pripojenia od tohto operátora.

 

Tutanota

Posielanie elektronickej pošty je dnes štandardná vec, jej bezpečnosť však môže byť otázna. Posielajte maily s end-to-end šifrovaním a všetky informácie budú v bezpečí.

 

Lumific

androidportal(034)

Inteligentná galéria automaticky triedi a upravuje vaše fotky za vás. Navyše je bezplatná a nebudú vás otravovať žiadne reklamy.

 

360 security

Tento skvelý optimalizačný nástroj prešiel aktualizáciou, vďaka ktorej je ešte použiteľnejší. Material dizajn, opravy chýb, nové jazykové lokácie a inteligentnejšia antivírusová ochrana.

 

Block Amok

Hra s absolútne originálnym prevedením. Ako ovca budete riadiť vlak a z neho strieľať na stavby a hlúpe kravy, ktoré musíte zlikvidovať.

 

Flockers

Novinka od tvorcov kultových Wormsov. Zachráňte ovečky v 60-tich smrteľných úrovniach s patričnou dávkou čierneho humoru.

 

Air Control 2

Druhé pokračovanie úspešnej logicko-leteckej hry. Dostaňte všetky lietadlá bezpečne na zem. Hra je nesmierne návyková a prvý diel si stiahlo viac ako milión používateľov.

 

Slovenské Puzzle

Hra z kategórie „päť minútoviek“, ktorá skvele zabaví pri čakaní na MHD alebo počas nudnej hodiny v škole. Budete dávať dokopy puzzle s motívmi našej peknej krajiny. Podporte slovenských vývojárov a vyskúšajte hru.

 

Psych

Vyhnite sa kolízii v tejto minimalisticko-psychadelickej novinke. Jednoduché, no veľmi náročné.

Používate aplikáciu alebo hru, ktorá podľa vás stojí za to a mali by o nej vedieť ostatní? Pošlite nám tip na piatkovaporcia@gmail.com!