Úvod Piatková porcia Piatková porcia Android aplikácií 119.

Piatková porcia Android aplikácií 119.

12

Piatková porcia Android aplikácií veselo pokračuje ďalej už 119. dielom a ani táto nebude výnimkou čo sa obsahu týka.

Pozrite sa čo vás čaká.

Z aplikácií to bude nový nástroj pre vylepšené zdieľanie obsahu, poznámková aplikácia, cloud zálohovací nástroj, aplikácia úložiska MEGA a nástroj určený hlavne pre Total Commander na prenos súborov.

Hráči určite skúsia zimný snowboarding, známu sci-fi strielačku, ktorá je teraz zadarmo, prepracované letecké súboje, Ninja oddychovku a logickú hru, ktorá dostala milióny ľudí.

Fliktu

androidportal(020)

Fliktu je vylepšená funkcia zdieľania a teraz budete môcť zdieľať obsah naozaj odkiaľkoľvek. Fliktu poskytne nové menu pre zdieľanie, schránku a zdieľanie priamo z nej alebo dokonca zdieľanie okamžite z odkazov.

Bluenote

androidportal(021)

Skvelá poznámková aplikácia v minimalistickom Material dizajne s Dropbox synchronizáciou, widgetmi, kalendárom alebo aj nočným režimom.

Dumpster Image

Tento nástroj funguje rovnako ako kôš na Mac-u, Linux-e alebo Windows PC. Všetko čo odstránite môžete znovu obnoviť a ide o vlastne akýsi zálohovací cloud.

MEGA

mega_android

Populárne cloud úložisko, ktoré vám dá až 50 GB priestoru zadarmo má novú aplikáciu v beta verzii. Ak MEGA používate, určite ju vyskúšajte.

WiFi/WLAN Plugin for Totalcmd

androidportal(024)

Vďaka tomuto skvelému nástroju môžete prenášať súbory medzi dvoma Android zariadeniami alebo aj PC cez HTTP a WiFi/WLAN. Jedná sa primárne o rozšírenie pre populárny Total Commander ale funguje aj ako samostatná aplikácia.

Snowboard Party

Pravý snowboarding vo vašom smartfóne. Skvelá grafika, adrenalínová rýchlosť, 15 prepracovaných lokácií a 75 rôznych úrovní.

Sky Gamblers: Storm Raiders

Absolútne bezkonkurenčné vzdušné súboje s pokročilým herným systémom doslova za pár centov. Pozrite si video.

Ninjevade

Hra z kategórie tzv. „päť minútoviek“. Jej princíp je extrémne jednoduchý tak ako grafika. Vyhýbajte sa hviezdiciam a naháňajte skóre.

N.O.V.A 3 – Freedom edition

Najlepšia sci-fi strielačka pre Android je tu s nami už nejakú tú dobu a vôbec nepatrí medzi novinky, za zmienku však teraz určite stojí. Je totižto na stiahnutie úplne zadarmo!

Crossy Road

Začneme tým, že prevedieme kurča cez cestu. Blbosť? Hra si našla cez 10 miliónov hráčov po celom svete. Nainštalujte si ju a presvedčte sa prečo.