Úvod Zariadenia MONŠTRUM Z ČÍNY: Tento elektrobicykel je obrovským hitom, má dojazd 80 km...

MONŠTRUM Z ČÍNY: Tento elektrobicykel je obrovským hitom, má dojazd 80 km a smiešne nízku cenu!

Tento elektrický bicykel už niekoľko rokov patrí medzi najobľúbenejšie v Európe.

1
Samebike
Zdroj: Samebike

Už nejaký čas sledujeme kolóny cyklistov, ktorí pod páliacim slnkom usilovne zbierajú kilometre. V čom je táto cyklistická sezóna iná v porovnaní s predchádzajúcimi? Na prvý pohľad sa veľmi nelíši, ale na mestských, vidieckych a horských cestách stretávame čoraz viac elektrických bicyklov a cyklistov.

Elektrobicykle a požičiavanie bicyklov zavádza aj čoraz viac obcí. Vďaka rýchlemu rozvoju elektrického pohonu majú spotrebitelia pri kúpe elektrických bicyklov viac možností ako kedykoľvek predtým. Medzi všetkými týmito možnosťami je aj elektrický bicykel Samebike MY-SM26, ktorý sme v čase písania tohto článku našli na TOMTO ODKAZE za výhodnú cenu 574,99 EUR.

Samebike MY-SM26: Elektrický bicykel do bežného života

🛒 Cena: 574,99 € | 🎫 Kupón: RTXSW3 | 🚚 Poštovné do SR: Zadarmo

Elektrický bicykel Samebike MY-SM26 vyniká v niekoľkých smeroch. Začnime tým najzákladnejším – batériou a motorom. Pri jazde na bicykli vám s pohonom pomôže motor s príkonom 350 W, ktorý vás mestskými či lesnými cestičkami dokáže hnať rýchlosťou až 30 kilometrov za hodinu.

Samebike MY-SM26
Zdroj: Samebike

O energiu sa naopak postará 8 Ah batéria, ktorá je schopná bicykel poháňať až 40 kilometrov pri čisto elektrickom režime a približne 80 kilometrov v pomocnom režime, v ktorom bicyklu pomáhate aj vy.

Batéria aj motor sú umiestnené v robustnej konštrukcii zo zliatiny hliníka, ktorá poskytuje vynikajúcu odolnosť a nosnosť až 150 kilogramov. To musí byť dosť aj pre tých, povedzme, priestorovo výraznejších ľudí.

Samebike MY-SM26
Zdroj: Samebike

LED svetlá, kotúčové brzdy aj LCD displej

Počas jazdy budete mať k dispozícii štyri režimy asistencie: čisto elektrický, asistenčný, bez elektrického pohonu a režim na tlačenie bicykla. Na riadidlách je umiestnený LCD displej, ktorý poskytuje presný prehľad o každej ceste: rýchlosť, stav batérie, prejdenú vzdialenosť, režim jazdy a dokonca aj diagnostiku porúch.

Vpredu nájdete odpruženú vidlicu, ktorá znižuje otrasy a dobre reaguje na náhle zmeny na ceste. O bezpečnosť sa starajú mimoriadne jasné LED svetlomety a dvojité kotúčové brzdy vpredu aj vzadu.

Samebike MY-SM26
Zdroj: Samebike

Elektrický bicykel Samebike je vhodný na jazdu v meste, krátke výlety, nákupy, každodenné používanie, dochádzanie do práce či školy a mnoho ďalších scenárov. Viac informácií nájdete na tomto odkaze, kde si môžete pozrieť presnú cenu, spôsob dopravy a ďalšie možnosti nákupu.

V čase písania tohto článku vám bicykel obchod CAFAGO doručí z európskeho skladu zadarmo. Nemusíte sa tak obávať doplácania akýchkoľvek poplatkov. Bicykel vám obchod doručí do niekoľkých pracovných dní. Zväčša však treba počítať s 3-5 pracovnými dňami. V košíku nezabudnite zadať kupón RTXSW3, ktorý vám odomkne tajnú cenu.

>>> Kúpiť Samebike MY-SM26 za 574,99 € <<<