Úvod Novinky Predávajú sa ako teplé rožky: Slováci vo veľkom kupujú tieto slúchadlá. Stoja...

Predávajú sa ako teplé rožky: Slováci vo veľkom kupujú tieto slúchadlá. Stoja len 9 €, sú fantastické!

Za približne 18 € dostanete 2 páry bezdrôtových slúchadiel.

0

Ak ešte stále používate staršie, drôtové slúchadlá, máme pre vás parádny tip ako vyskúšať výrazne pohodlnejšie riešenie. Bluetooth 5.0 slúchadlá Lenovo LP40 sú ideálnou náhradou. Nestoja veľa, majú kvalitný zvuk a veľmi slušnú výdrž. Ich najväčšou výhodou je však fakt, že stoja len 18,24 €. To nie je jediné prekvapenie. Za túto cenu totiž dostanete rovno 2 kusy. Jeden pre seba a druhý, povedzme, pre niekoho z rodiny. Cena za jeden kus tak dosahuje len 9 €.

Lenovo LP40 TWS: Akú kvalitu možno očakávať?

🛒 Cena: 18,24 € | 🚚 Poštovné do SR: Zadarmo

  • Konektivita: Bluetooth 5.0
  • Dosah: 10 metrov (bez prekážok)
  • Kompatibilita: iOS/Android/Windows
  • Batéria (slúchadlá): 40 mAh (slúchadlá)
  • Batéria (puzdro): 230 mAh
  • Nabíjanie: USB C

UPOZORNENIE: Cena je aktuálna v čase písania článku. Neskôr sa môže zmeniť.


Lenovo LP40 sú novými bezdrôtovými slúchadlami, ktoré sa spoločnosť rozhodla predávať len v Číne. Na Slovensku ich teda budete hľadať len márne. Výbornou správou však je, že si ich môžete kúpiť vďaka rôznym obchodom, medzi ktoré patrí aj obľúbený a overený CAFAGO.

Slúchadlá majú kompaktný a ergonomický dizajn. Sú ľahučké, a tak sa hravo zmestia do azda všetkých vreciek. Vo vnútri puzdra, ktoré zároveň slúži ako 300 mAh power banka sa nachádzajú samotné slúchadlá. Lenovo sa vybral cestou klasických slúchadiel, nie štupľov. Aj napriek tomu každé slúchadlo váži len 3,2 gramu. Celé puzdro aj s vloženými slúchadlami zas 38 gramov.

Za niečo vyše 9 € tak získate veľmi solídny produkt, ktorý vám bude robiť radosť. Postarajú sa o to aj 13 mm dynamické meniče s kvalitným stereo zvukom. To je pri takto lacných slúchadlách skôr výnimkou než pravidlom.

Nakoniec musíme napísať pár slov aj ku konektivite, ktorá v dnešnej dobe hrá čoraz dôležitejšiu rolu. Lenovo LP40 disponujú prepojením s telefónom formou Bluetooth 5.0, ktorý je výrazne lepšou voľbou než staršie verzie. Okrem toho si samotné slúchadlá môžete nabiť pomocou USB C kábla, ktorý je v dnešnej dobe oveľa rozšírenejší než starší micro USB.

Ak vás slúchadlá zaujali, kúpiť si ich môžete v obchode CAFAGO za 18,24 €. Ako sme spomenuli vyššie, za 18,24 € nedostanete len jedny slúchadlá. Domov vám prídu rovno dve balenia. Neplatíte poštovné a ani žiadne poplatky pri doručení. Kupujte na tomto odkaze.