Úvod Zariadenia Jej cena je až smiešne nízka: Táto kolobežka má 350 W výkon...

Jej cena je až smiešne nízka: Táto kolobežka má 350 W výkon a perfektnú výbavu. Bude hitom leta!

Tak vysoký výkon za cenu do 200 € tu je vôbec prvýkrát.

0

Trh s elektrickými kolobežkami za posledných 5 rokov prežil obrovský boom. Niet sa čomu čudovať. Mestské „približovátka“ sú perfektným spôsobom ako sa dostať z bodu A do bodu B rýchlo a efektívne. Kráľom elektrických kolobežiek bolo riešenie od Xiaomi, ktoré však má veľkú konkurenciu – KUGOO S3.

KUGOO S3

🛒 Cena: 199 € | 🎫 Kupón: NNN7HQ | 🚚 Poštovné: Zadarmo (EÚ)

Kolobežka disponuje silným 350 W motorom, ktorý dokáže vyvinúť rýchlosť až 30 km/h. Vďaka 6 Ah batérii vás dokáže na jedno nabitie povoziť slušných 30 kilometrov, čo rozhodne nie je málo. Výrobca však uvádza, že ľudia nižšej hmotnosti môžu prirodzene očakávať ešte vyšší dojazd. Kolobežka sa z 0 % na 100 % nabíja celkom 4 hodiny.

Dobrou správou je, že na rozdiel od Xiaomi M365, ktorá má limit 100 kg, dokáže KUGOO odviezť aj ľudí s hmotnosťou až do 120 kg. Pochopiteľne nemôže chýbať IP54 odolnosť voči vode, takže vás nezaskočí ani krátka prehánka.

KUGOO S1
KUGOO S3

Výhodou kolobežky môžu byť aj jej kolesá. Na rozdiel od pneumatických kolies na Xiaomi tie na KUGOO pneumatické nie sú. Vyhnete sa tak defektom a ďalším problémom spojeným s konvenčnými kolesami.

KUGOO S1
KUGOO S3

Displej namiesto aplikácie

No a nakoniec je tu niečo, čo mi na Xiaomi chýbalo – displej so všetkými údajmi priamo na kolobežke. To znamená, že pre plný prehľad o jazde, dojazde, prejdených km a ďalších podrobnejších štatistikách už nemusíte otvárať aplikáciu (ktorú KUGOO ani nemá).

KUGOO S1
KUGOO S3

Pri jazde si môžete nastaviť 3 režimy podľa rýchlosti – 15 km/h, 25 km/h a 30 km/h. Pre čo najväčší komfort si pritom môžete nastaviť aj výšku konštrukcie – na 930 mm, 1 070 mm alebo 1 160 mm. Kolobežku už čoskoro budeme recenzovať, takže podrobnejšie pocity prinesieme neskôr.

KUGOO S1
KUGOO S3

Ak KUGOO S3 chcete, určite neváhajte. Nachádza sa v európskom sklade, čo znamená, že vám príde rýchlobez doplácania DPH. No a čo sa ceny týka, tá sa zastavila na 199 €. Stačí zadať kupón NNN7HQ.