Úvod Zariadenia KUPUJÚ ICH STOVKY: Slováci si zamilovali fantastickú novinku. Je absurdne lacná!

KUPUJÚ ICH STOVKY: Slováci si zamilovali fantastickú novinku. Je absurdne lacná!

Roborock Dyad Pro je malým zázrakom. Je to tyčový vysávač, ktorý zároveň vysáva aj zmýva.

2

Roborock Dyad Pro je spojením technológií, ktoré firma vyvíja dlhé roky. Vďaka úsiliu inžinierov a dizajnérov na trh prichádza zariadenie, ktoré sa hodí do azda každej domácnosti. Pri používaní nielen vysáva (suché aj mokré vysávanie), ale aj čistí podlahy.

Ide o moderné zariadenie, ktoré bolo navrhnuté tak, aby vám čo najviac zjednodušilo tie najotravnejšie aktivity – vysávanie a zmývanie podláh. Celý proces používania je čo najviac automatizovaný. Jediné, čo musíte spraviť vy je naplniť nádobku na čistú vodu a potom sa s vysávačom „poprechádzať“. Jedným ťahom budete mať povysávané aj pozmývané.

Roborock Dyad Pro
Zdroj: Roborock

Keď skončíte, Dyad Pro stačí postaviť do stanice, ktorá zariadenie nabíja a čo je azda najdôležitejšie, vysuší nasiaknuté hubice, čím absolútne zminimalizuje nepríjemné zápachy.

Roborock Dyad Pro je tak skutočne prémiový produkt, ktorý vďaka snahe overeného technologického obchodu Geekbuying môžete získať za výnimočne nízku cenu. Ak to stihnete (dostupných je len 1 000 kusov), kúpiť si ho môžete za 349 €. Pôvodná cena je pritom až 449 €.

Roborock Dyad Pro: Najšikovnejší pomocník v domácnosti

💶 Cena: 349 € | 🚚 Poštovné do SR: Zadarmo kuriérom (do 5 pracovných dní)

Roborock predstavovať nemusíme. Je to výrobca, ktorý má za opaskom stovky šikovných produktov s jedným spoločným menovateľom – snaží sa za čo najlepšiu cenu ponúknuť naozaj nápomocné riešenia bežných problémov. Pri modeli Dyad Pro sa Roborock skutočne prekonal. Veď posúďte sami.

Roborock Dyad Pro
Zdroj: Roborock

Vďaka veľkej kapacite batérie a dosť veľkému zásobníku na čistú vodu dokážete vyčistiť priestor o rozlohe až 300 metrov štvorcových. To ale nie je všetko, na spodnej časti sa nachádzajú dve rotujúce hubice, ktoré nasávajú nečistoty pri sacom výkone až 17 000 Pa.

Súčasťou zariadenia je aj špeciálny senzor DirtTect, ktorý kontinuálne vyhodnocuje úroveň znečistenia podlahy a podľa toho automaticky nastavuje výkon, ako aj objem vody potrebnej pre efektívne čistenie. Všetky tieto informácie zobrazuje na prehľadnom displeji, vďaka čomu máte v reálnom čase prehľad o tom, na ktoré miesto sa máte zamerať viac a ktoré naopak nie je až tak znečistené.

Roborock Dyad Pro
Zdroj: Roborock

Po vysávaní a zmývaní stačí ak Dyad Pro umiestnite na nabíjaciu stanicu a spustíte automatické čistenie. Hubice sa nielen, že vyčistia, následne ich stanica dokonale vysuší, čím sa zamedzí šírenie nechcených zápachov.

Roborock Dyad Pro je dočasne dostupný za 349 €. Slováci si ho môžu objednať v obchode Geekbuying, ktorý ho už teraz má naskladnený v európskom sklade. Domov vám tak príde veľmi rýchlo a navyše, doplácať nemusíte žiadne poplatky.